Haşmet Ölümle Burun Buruna! Benden Kurtuluşun Yok: Arıza 27. Bölüm Fragmanı Yayında

Aleyna

Haberler

19 Mart 2021

Haşmet Ölümle Burun Buruna! Benden Kurtuluşun Yok: Arıza 27. Bölüm Fragmanı Yayında

Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Arıza’da sular durulmuyor. Ekranlara gelen son bölümüyle heyecanı dorukta bırakan dizinin yeni bölümden neler olacak gelin beraber bakalım.

arıza

Show Tv’nin sevilen dizisi Arıca ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu sayesinde gittikçe büyüyen bir hayran kitlesine ulaşan dizi, reyting listelerini adeta altüst ediyor.

arıza

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, Arıza’nın başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaşıyor. Her hafta bambaşka bir heyecanla izleyicileri ekranlara kilitleyen dizinin oyuncu kadrosunda ise Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek gibi usta isimler var.

Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Arıza, ailesine düşkün, mert ve dürüst bir adam olan Ali Rıza’nın hayatını anlatıyor. Ali Rıza’nın yaşamı tesadüfen arabasına binen Halide’yi kurtarmasıyla değişir. Ali Rıza’nın kaderinde artık kahraman olmak; Halide’nin kaderinde ise gün yüzüne çıkan karanlık geçmişi ile yüzleşmek vardır. Yolları tesadüfen kesişen Ali Rıza ve Halide, bu yolda beraber yürüyeceklerinin henüz farkında değillerdir.

arıza

En son 26. bölümüyle ekrana gelen Arıza’da yaşananlar ise hepimizi şoka soktu. Herkesin gözü kulağı hastanede Haşmet(Ahmet Mümtaz Taylan) ve Mert’ten(Yağız Can Konyalı) gelecek haberlerdeydi. İhtiyar(Nursel Köse), tüm bu yaşananlardan sonra Mithat’ı(Ali Rıza Kubilay) konsorsiyumun başından aldı, masayı da lağvetti.

arıza

Herkes tarafını seçip plan yapmaya koyulurken, Ali Rıza(Tolga Sarıtaş) eski bir dostuyla birlikte Mithatlar’ın gizli toplantısını bastı. Bunun üzerine Balaban(Rüzgar Aksoy) yeni bir plan yaparak, hasımlarını ölümle baş başa bırakmak istedi. Ali Rıza ise kendisine gelen sürpriz bir telefonun şaşkınlığı içerisindeydi.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

İşler iyice kızışacak gibi. Merakla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz