Kaynana Seda Sayan’dan Gelini Ezgi Eyüboğlu’nun TRT’de Başlayacak Yeni Dizisine Tam Destek

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Kaynana Seda Sayan’dan Gelini Ezgi Eyüboğlu’nun TRT’de Başlayacak Yeni Dizisine Tam Destek

Seda Sayan, gelin adayı Ezgi Eyüboğlu’nun yeni oynayacağı Teşkilat dizisine ilişkin yaptığı Instagram paylaşımını beğendi. Gelin kaynana yaptıkları işlerde birbirlerinin paylaşımlarını beğenmeyi ve desteklemeyi ihmal etmiyorlar.

Ezgi Oğulcan Çiftinin İlişkisi

Daha önce Kaan Yıldırım ile evli olan Ezgi Eyüboğlu 2019 yılında boşandıktan kısa bir süre sonra Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan engin ile ilişkiye başladı. İlk kez Bayi Toplantısı filminin galasında birlikte görüntülenen Ezgi Oğulcan çifti için de dedikodular başlamış oldu. Oğulcan Engin ile haklarındaki dedikodulara son noktayı koymak isteyen Ezgi Eyüboğlu Instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Birlikte gittikleri Çeşme tatilini sosyal medya hesabından paylaşan Ezgi Eyüboğlu’na Oğulcan Engin’den ise kalpli bir yorum geldi. Böylelikle çift ilişkilerini ilan etmiş oldu.

Seda Sayan ve Ezgi Eyüboğlu Takibi

blank

Ezgi ve Oğulcan çifti ilişkilerini açıkladıktan sonra Ezgi Eyüboğlu Seda Sayan’ın sosyal medya hesaplarını takibe aldı. Tabii ki Seda Sayan da Ezgi Eyüboğlu’nu. Ama baştan söyleyelim, Seda Sayan Ezgi Eyüboğlu’nun hemen her paylaşımına bir nazar boncuğu emojisi koymayı ihmal etmiyor doğrusu. Bu arada ilişkilerinin bir yılını tamamlayan çift için artık takipçileri evlilik tarihi bekliyor diyebiliriz. Seda Sayan ise bu konuyu tamamen onlara bırakmış görünüyor.

Gelin Kaynana Karşılıklı Destekleşme

blank

Bilindiği gibi Seda Sayan bir süre önce kendi ismini verdiği kolonyaları piyasaya çıkardı. Kendi ismiyle piyasaya çıkardığı ürünün reklam yüzü de Seda Sayan’ın kendisi. Ve tabii ki gelin Ezgi Eyüboğlu Seda Sayan kolonyalarının fotoğrafını hemen sosyal medyasından paylaştı. Paylaşımına Seda Sayan’ı etiketleyip kalp emojisi de koydu. Jeste jestle cevap veren Seda Sayan ise bu paylaşımı “Canım” notu ile yeniden paylaştı.

Seda Sayan’dan Son Dakika Jesti

Ve son olarak Seda Sayan da Ezgi Eyüboğlu’nun da oynadığı Teşkilat dizisinin paylaşımını beğenerek gelinine destek oldu. Ezgi Eyüboğlu’nun kendisinin de rol aldığı Teşkilat dizisinin paylaşımı Seda Sayan’dan anında destek aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz