Şevval Sam Kara Kutu Dizisinden Ayrıldı

Şevval Sam Kara Kutu Dizisinden Ayrıldı

Kanal D’nin büyük beğeni toplayan yeni dizisi Kara Kutu henüz 2. bölümünde yaprak dökümü yaşamaya başladı. Pana Film’in istihbarat ve polisiye dizisi olan Kara Kutu, Orhan Kılıç’ın çalışmakta olduğu barın sahibi rolünde olan ünlü oyuncu Şevval Sam ile yollarını erken ayırdı.

Dizinin senaryosunda Mehmet’in peşinde olan istihbarat ekibinin tutmuş olduğu kiralık katil ekibi, bar sahibi olarak dizide rol alan Şevval Sam’ı öldürdü. Konuk oyuncu olarak diziye dahil olan Şevval Sam böylelikle dizideki rolüne ölerek 2. bölümde veda etmiş oldu. Dizide yer alan ünlü başroller arasında Orhan Kılıç, Kerem Alışık, Caner Çandarlı, Sümeyra Koç ve Deniz uğur yer gibi isimler yer alıyor.

Kara Kutu 2. Bölümünde Neler Oldu?

Mehmet 2. bölümde bulaştığı cinayet sebebiyle fazlasıyla tedirgin bir hale girmişti. Kendi geçmişi hakkında daha fazla bilgiye ulaşan Mehmet, tüm olayları bir araya getirerek kendi kafasına çözümler üretmeye başlamıştı.

Mehmet’in rüyasına giren telefon numarası, eşi rolündeki Canan’a ait olduğu halde Mehmet’in henüz kime ulaştığı konusunda bir fikri yoktu. Diğer yandan Mansur’un ölümü ise teşkilatın şüphelenmesine yol açmıştı. Bu olayın çözüme kavuşturulması için ise yeni bir ekip kurulmuştu.

Ekibin aradığı cevaplara ulaşamaması ile birlikte Tekin’in şahitliği de işin içine girince olaylar daha da karmaşık bir hal alırken yeni bölümde Mehmet’in öldürdüğünü hissettiği kişi için araştırmaları sürecek gibi gözüküyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz