Seren Serengil’den Tarz Değişikliği: Güzel Yorumcu Bakın Sıkılınca Faydayı Ne Yapmakta Buldu!

Aleyna

Haberler

25 Ekim 2021

Seren Serengil’den Tarz Değişikliği: Güzel Yorumcu Bakın Sıkılınca Faydayı Ne Yapmakta Buldu!

Seren Serengil, her hareketiyle magazin gündemine bomba gibi düşmeyi başaran bir isim. Ünlü sanatçı hem söyledikleriyle, hem giydikleriyle hem de girdiği polemiklerle her zaman adından söz ettirmeyi başarıyor. Bir süredir kendi giyim koleksiyonu ile ilgilenen güzel yorumcu, ani bir kararla tarz değişikliğine gitti ve görenleri epeyce şaşırttı.

Oldukça Bereketli Bir Dönem Geçiriyor!

Seren Serengil; Bircan Bali ve Deniz Akkaya ile birlikte, Türkiye’nin en çok takip edilen magazin programlarından biri olan Söylemezsem Olmaz’da yorumculuk yapıyor.

Programda diğer ünlü isimlerle girdiği polemikler nedeniyle epeyce gündem olay olan güzel yorumcu, boş zamanlarının neredeyse hepsini Nişantaşı’nda açtığı butiğinde geçiriyor.

Fiyat açısından dünya markaları ile yarışan bir koleksiyon tasarlayan ünlü sanatçı, kendi koleksiyonunun mankenliğini de yapıyor.

Düzgün fiziği ve uzun saçları ile bin bir farklı kombin deneyerek kameralara poz veren güzel sanatçı, sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor. Markasının ürünlerini her fırsatta paylaşan Seren Serengil, şimdilerde ürünlerine büyük bir ilgi görüyor.

Yıllardır uzun saçlarını değiştirmeyen ve hep aynı tarza sahip olan Seren Serengil, ani bir değişiklik ile yıllardır uzattığı saçlarını kestirdi ve görenleri epey şaşırttı.

Ani Tarz Değişikliği!

Kısa saçları ile ilk kez görüntülenen güzel yorumcu, birkaç dakika içinde binlerce beğeni aldı. Yıllardır kullandığı uzun saçlarına ”Elveda!’ diyen ünlü sanatçı herkesi şaşırttı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz