Demet Akalın’a Büyük Destek! Kaos Dolu Günler Yaşayan Demet Akalın’a Bakın Hayranları Nasıl Büyük Bir Jest Yaptı!

Aleyna

Haberler

25 Ekim 2021

Demet Akalın’a Büyük Destek! Kaos Dolu Günler Yaşayan Demet Akalın’a Bakın Hayranları Nasıl Büyük Bir Jest Yaptı!

Demet Akalın, ülkemizin en sansasyonel isimlerinden biri. Son zamanlarda eski eşi Okan Kurt’un karıştığı kavga nedeniyle oldukça kötü günler geçiren güzel sanatçı, ülkeyi apar topar terk etmesinin ardından yeniden Türkiye’ye döndüğünde sevenleri tarafından oldukça büyük bir destek gördü. İşte ünlü sanatçıyı duygulandıran o anlar!

Olaylar Durulmuyor!

Demet Akalın ve Okan Kurt, 10 yılı aşkın bir süredir beraberler. Bir dönem ayrılan ve boşanma kararı alan çift, sonraları yeniden barışsa da şu sıralar gündemlerinde yeniden evlenmek gibi bir durum yok.

Gelinim Mutfakta programını bırakan ve kendisine yeni yeni iş kapıları aralayan güzel sanatçı, eski eşi ile birlikte kızlarının adını taşıyan ”Hirahan” adında bir restoran açmıştı ve şimdilerde 2. şube için hazırlık yapıyor.

”Her şey yolunda gidiyor!” derken Okan Kurt’un komşu restoran sahipleri ile girdiği bir kavga ortalığı fena karıştırmıştı ve maalesef aile içerisinde hala o kavganın etkileri sürüyor.

Bu zorlu zamanları atlatmak için yurt dışına çıkan Demet Akalın ve ailesi, işleri nedeniyle Türkiye’ye geri döndüler. Demet Akalın son sürat sahnelere çıkmaya yeniden başladı ve bakın sevenleri tarafından nasıl büyük bir destek gördü.

”Yanındayız” mesajı!

Demet Akalın’ın verdiği konser sırasında onu izlemeye gelen hayranlarının tek bir ağızla ona eşlik etmesi, ünlü sanatçının gözlerini doldurdu. Bu ”Yanındayız!” mesajı güzel sanatçıya moral oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz