Masterchef Jürilerinden Danilo Zanna Eşinden Ayrıldıktan Sonra İlk Kez Görüntülendi: Gözlerimize İnanamadık!

Aleyna

Haberler

25 Ekim 2021

Masterchef Jürilerinden Danilo Zanna Eşinden Ayrıldıktan Sonra İlk Kez Görüntülendi: Gözlerimize İnanamadık!

TV8’in Masterchef yarışmasının kırık Türkçesi ve sempatikliğiyle herkesin kalbini kazanan jüri üyesi Danilo Zanna, uzun yıllardır tanınan biri olmasına rağmen Masterchef yarışmasındaki jüriliğiyle tanınırlığını arttırmayı başardı. Kısa sürede milyonlarca hayrana ulaşan Danilo Zanna, geçtiğimiz haftalarda uğruna Türkiye’ye taşındığı eşi Tuğçe Demirbilek’ten ayrılacağını duyurmuş ve oğlu Zeno’ya yakın olabilmek için eski evinin yakınında yeni bir kiralayarak kendisine yeni bir hayat kurmuştu. Uzun süredir sessizliğini koruyan Danilo Zanna’nın paylaştığı son fotoğraf ise herkesi oldukça şaşırttı! Eminiz ki, sizler de Danilo’yu hiç böyle görmediniz!

Danilo Zanna Eşinden Ayrıldı!

Bildiğiniz gibi Masterchef, TV8’in en sevilen yarışmalarından biri. Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Masterchef yarışmasının Türkiye versiyonunda biraz kaos ve kavgalar ön planda olsa da, haftanın 5 günü ekranlarımıza gelen Masterchef, reyting sıralamasında başarılı oluyor. Bunun en büyük sebebi ise şüphesiz jüri üyeleri! Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüriliğini üstlendiği yarışmada her jüri üyesi kendi işlerinde büyümeye devam ediyor.

blank

Zaten uzun yıllardır yurt dışında işletmecilik yapan Somer Sivrioğlu gibi, Mehmet Yalçınkaya da kendi restoranını açtı. Danilo Zanna ise bir dönemin sevilen fenomenlerinden biriydi. Elin Oğlu programıyla şöhrete kavuşan Danilo Zanna, önceki haftalarda uğruna İtalya’dan Türkiye’ye taşındığı eşi Tuğçe Demirbilek ile ayrılacaklarını duyurmuştu. Bu haber birçok kişiyi üzdü. Açıklamanın ardından oğlu Zeno’ya yakın olmak için eski evinin yakınında ev tuttuğunu bildiğimiz Danilo Zanna’nın son hali herkesi çok şaşırttı.

Ayrılık Danilo’ya Yaramadı!

Bildiğiniz gibi Masterchef’te her hafta farklı bir konsept izliyoruz, bu hafta ise Şanlıurfa’nın meşhur sıra gecesi konseptiyle karşımıza çıkan jüri üyelerimizin görüntüleri herkesi şaşırttı. Eminiz ki sizler de İtalyan Danilo Zanna’yı hiç böyle görmediniz! Elinde tespihi, kafasında kasketiyle Danilo’nun bu halleri sosyal medyayı karıştırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz