Tektaş’lardan Büyük İfşa: Türkiye’ye Döner Dönmez Soluğu Eltisinin Yanında Alan Buse Varol’dan Şaşırtan Paylaşım!

Aleyna

Haberler

25 Ekim 2021

Tektaş’lardan Büyük İfşa: Türkiye’ye Döner Dönmez Soluğu Eltisinin Yanında Alan Buse Varol’dan Şaşırtan Paylaşım!

Instagram’ın sevilen ailelerinden Buse Varol ve Alişan, kötü günlerini atlatmaya çalışıyor. Önceki günlerde Monaco’ya kısa bir tatile giden çiftimiz, arkadaşlarıyla güzel zaman geçirdikten sonra yeniden ülkeye döndü. Hem Alişan hem de Buse Varol, Türkiye’ye döner dönmez soluğu yeğenlerinin yanında almıştı. Bir an olsun yeğenlerini yalnız bırakmayan çiftimizden Buse Varol, ayrıca eltisi Merve Tektaş’la ilgilenmeye devam ediyor. Dün eltisiyle kahve keyfi yapan güzel oyuncu, bugün oğlu Burak’ın uyuyan fotoğrafını Instagram hesabında paylaşarak oğlunu ifşa etti!

Alişan’ı Sinirlendirdiler!

Bildiğiniz gibi Tektaş ailesi zor günler geçirmeye devam ediyor. Kendilerini toparlamaya çalışan Alişan ve ailesi bir de önceki günlerde basın tarafından iftiraya maruz kalınca iyice sinirleri tepelerine çıktı!

İddiaya göre her sabah yeğenlerini okula götüren Alişan, özel bir park yeri kullanıyormuş bu konu da diğer velileri rahatsız ediyormuş. Ortaya atılan haberin ardından Alişan Instagram hesabından bir açıklama yaptı ve bu konunun doğru olmadığını ifade etti ancak Alişan bu paylaşımını kısa süre içinde kaldırdı. Ünlüler dünyasından da Alişan’a pek çok kişiden destek mesajları yağmıştı.

Tektaş Ailesinde İşler Yolunda!

Bu açıklamanın ardından Buse Varol’la kısa bir yurt dışı tatiline çıkan Alişan, ülkeye döner dönmez soluğu çocukları ve yeğenlerinin yanında aldı. Buse Varol ise bir olsun bile eltisi Merve Tektaş’ı yalnız bırakmıyor. Dün eltisinde kahve keyfi yapan güzel oyuncu bugün ise oğlu Burak’ın uyurken çektiği fotoğrafı Instagram hesabında paylaşarak Burak’ı ifşa etmiş oldu! Anlaşılan Tektaş ailesinde keyifler yerinde.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz