Normal Hayatına Dönen Ebru Şallı’dan Demet Şener’in Mağazasına Sürpriz Ziyaret: “Maşallah…”

Seda Ergin

Haberler

8 Aralık 2020

Normal Hayatına Dönen Ebru Şallı’dan Demet Şener’in Mağazasına Sürpriz Ziyaret: “Maşallah…”

Tüm Türküye’ye pilates yapmayı sevdiren sunucu Ebru Şallı günden güne normal hayatına dönmeye devam ediyor. Oğlunu kaybettikten sonra dönem dönem sessizliğe bürünen Şallı güler yüzünü bize göstermeye başladı.

Şallı, Nisan ayında lenfoma tedavisi gören oylu Pars’ı kaybetmişti. Büyük bir acı yaşayan ünü mankene eşi Uğur Akkuş destek olmuştu. Ebru Şallı da hiçbir zaman kendini bırakmayarak güçlü duruşuyla içinde yaşamıştı acısını.

Eşiyle birlikte gittiği tatillerden paylaştığı fotoğrafları gördükçe mutluluğumuz arttı. Çünkü Ebru Şallı hayatına devam ediyordu.

Geçenlerde gittikleri Kapadokya tatilinden aşk dolu pozlar paylaştılar. Ebru Şallı’nın aşkı da mutluluğu da yüzünden okunuyordu. Yaşadığı acıya göre bu mutluluğu haketmişti.

Güzel sunucuyu şimdi de Demet Şener’in yeni açtığı mağazada görüyoruz.

Mağaza Ziyaretleri Bitmiyor!

Ünlü manken Demet Şener’in Nişantaşında kendi ismini verdiği bir mağaza açtığını biliyorsunuz. Dönem dönem de mağazaya Demet Hanım’ın modacı, oyuncu, manken arkadaşları ziyaretine geliyor.

Geçenlerde de Selin Ciğerci, Hakan Akkaya ve Cihan Şensözlü çiçeği burnunda mağazasını ziyaret etmişlerdi. “Hayırlı olsuna” gitmişlerdi belli ki! Biz de bundan detaylı olarak bahsetmiştik ve Demet Hanım’a hayırlı olsun dileklerimizi iletmiştik.

Birkaç saat önce de mağazadan Ebru Şallı ile bir fotoğraf geldi. Ebru Hanım da Demet Şener’in mağazasını ziyarete gitmişti. İki güzel mankeni bir arada görünce kalbimiz kıpır kıpır oldu!

Demet Hanım bu ziyareti, “Canımmm Ebrum gelmiş.” cümleleriyle taçlandırarak Instagram hesabından paylaştı.

Ebru Şallı da Instagram storyletiyle mağazaya girdiğini duyurdu. “Maşallah Bismillah” nidalarıyla mağazaya giren Ebru Hanım Demet Hanım’ı bir hayli mutlu etti.

Ebru Şallı “Demet Şener İstanbul” mağazasının ürünlerini storylerinde paylaşmayı ve kendi takipçilerine göstermeyi de ihmal etmedi. Güzel bir tanıtım yaptı anlayacağınız!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz