Serkan Çayoğlu ile Aşk Yaşayan Özge Gürel’den Duygulandıran İstek! Tam Bir İyilik Meleği Çıktı

Aleyna

Haberler

30 Ocak 2021

Serkan Çayoğlu ile Aşk Yaşayan Özge Gürel’den Duygulandıran İstek! Tam Bir İyilik Meleği Çıktı

Kiraz Mevsimi ve Bay Yanlış gibi ses getiren yapımlarda rol alan Özgecan Gürel duyarlılığı ile göz doldurdu. Güzel oyuncu, doğum gününde hediye değil bağış istemiş.

İlk Projesi Kiraz Mevsimi’ydi

Bir yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan Kiraz Mevsimi, çok büyük ilgi görmüş ve iki sezon boyunca devam etmişti. Dizinin bu kadar başarı yakalamasının bir sebebi de, başrolleri paylaşan Özgecan Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun uyumuydu. Başka bir projede yine buluşsalar ne güzel olur!

Yükselen Bir Yıldız Olduğunu Kanıtladı

blank

İlk projesinde, güzelliği ve enerjisiyle harika bir performans sergileyen Gürel, pek çok başrolü kapacağının sinyalini o zamandan vermişti. Kiraz Mevsimi dizisinin ardından, Dolunay ve Bay Yanlış dizilerinde de başrolü kaptı. Her iki dizide de partneri, adından sıkça söz ettiren ve her yaptığı ile gündeme gelen Can Yaman’dı. İlk olarak, Dolunay dizisinde partner olan ikili sergilediği başarılı oyun ve yakaladıkları uyum karşısında geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Dizi Setinde Başlayan Bir Aşk

blank

Özgecan Gürel, Kiraz Mevsimi dizisinde başrolü paylaştığı Serkan Çayoğlu ile güzel bir ilişki yaşıyor. Yani, ikilinin dizideki aşkları gerçek hayata da yansıdı. Özgecan Gürel, “Aşırı seviyorum, öyle böyle değil Serkan Beyciğim.” diyerek her fırsatta aşkını ilan ediyor.

“Hediye Değil Bağış Yaparak Gülümsemenin Sebebi Olalım”

Güzel oyuncu Özge Gürel, aktif bir Instagram kullanıcısı. Şubat doğumlu olan Gürel, Instagram hesabından doğum günü paylaşımı yaparak hayranlarından bir istekte bulundu. Gürel, “Hepiniz beni sevginizle sarmaladınız, dileğim yine aynı” diyerek Türk Kanser Derneği’ne bağış yapılmasını istedi. Bu duyarlı davranışı, onun ne kadar güzel bir kalbe sahip olduğunu ortaya çıkardı.

Serkan Çayoğlu da Bağış İstedi

blank

Serkan Çayoğlu da Özge Gürel gibi güzel bir kalbe sahip. Geçtiğimiz yıllarda, yakışıklı oyuncunun hayranları, doğum günü sebebiyle tek yürek olmuş ve sosyal sorumluluk projelerine imza atmışlardı. Ünlü isimlerin böyle güzelliklere vesile olması gerçekten çok güzel.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz