Yaz Geldi Aşk Başladı! Aşkın Tarifi’nin Yıldızları Aşka mı Düştü: Set Arkasından Görüntüler Sizi Çok Şaşırtacak!

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2021

Yaz Geldi Aşk Başladı! Aşkın Tarifi’nin Yıldızları Aşka mı Düştü: Set Arkasından Görüntüler Sizi Çok Şaşırtacak!

Yaz sezonun dikkat çeken yapımlarından biri olan Aşkın Tarifi, sosyal medyanın dilinden düşmüyor. İddialı dizinin daha ikinci bölümü olmadan aşk paylaşımları gelmeye başladı bile.

aşkın tarifi-idil sivritepe

Yaz aylarıyla birlikte aylardır ekranlarda fırtınalar estiren diziler sezon arasına girince birbirinden renkli ve keyifli yaz yapımları da görücüye çıkmaya başladı. Sezon boyunca Sadakatsiz, Camdaki Kız, Arka Sokaklar gibi ilgi çeken yapımlara imza atan Kanal D’den yepyeni bir yaz dizisi geldi. Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, Cem Davran, Alper Saldıran,Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe gibi isimlerin olduğu Aşkın Tarifi’nin ilk bölümü yayınlandı bile.

aşkın tarifi-idil sivritepe

Kendi halinde bir kebapçıyken yaşam koçuna ders vermek için maceraya atılan ve kendini birden Fransız restoranında bulan Fırat, restoran sahibi Naz Soyluer ile karşılaşınca gerçek aşk ne demekmiş onu anlar. Doğu ve Batı mutfağını harmanlayarak harikalar yaratan Fırat Şef, yaşam koçuna dersini verebilecek mi yoksa işler hiç beklemediği bir şekilde mi ilerleyecek hep birlikte izleyeceğiz.

Daha İlk Günlerden Aşk Dolu Paylaşımlar Gelmeye Başladı

İddialı dizi Aşkın Tarifi’nin Şebnem’ine hayat veren İdil Sivritepe’den dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncu dizi çekimi için karavanında hazırlandığı anları sosyal medyadaki takipçileriyle paylaştı. Çekim için hazırlandığı esnada Nil Burak’ın “Birisine Birisine” şarkısını dinleyen Sivritepe, şarkıya eşlik ederek rol arkadaşı Mehmet Şeker’i gösterdi. Bu olay paylaşım magazin gündemine hızla düşerken “Daha ilk günden set aşkı gerçeğe mi dönüştü?” gibi soruları da beraberinde getirdi.

Sadece Oyunculukta Değil Müzikte de Çok Yetenekli

aşkın tarifi-idil sivritepe

1990 yılında dünyaya gelen İdil Sivritepe adeta bir yetenek timsali. Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuvarı Arp Bölümü mezunu olan güzel oyuncu, hem yurtdışında hem de yurtiçinde arp alanında birçok eğitim almış. Daha önce Muhteşem Yüzyıl, Sil Baştan, Çilek Kokusu, İstanbullu Gelin, Avlu gibi önemli projelerde gördüğümüz İdil Sivritepe, yaz boyunca Aşkın Tarifi ile sevenleriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz