Hercai’nin Final Çekiminde Kavga Skandalı: Akın Akınözü Karavanı Dağıttı Set Ekibinin Üzerine Yürüdü!

Aleyna

ATV

19 Nisan 2021

Hercai’nin Final Çekiminde Kavga Skandalı: Akın Akınözü Karavanı Dağıttı Set Ekibinin Üzerine Yürüdü!

ATV’nin sevilen dizilerinden Hercai final yolunda adım adım ilerliyor. Hikayesinin sonuna gelen dizinin Mardin’de devam eden çekimlerinde ise büyük bir kavga skandalı yaşandı! TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; dizinin başrol oyuncularından Akın Akınözü final çekimine geç kalınca ortalık bir anda savaş alanına döndü!

Hercai

Hercai Fanlarının İsyanı İşe Yaramadı!

ATV ekranlarında yayınlanan, Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in başrollerini canlandırdığı Hercai hakkında çıkan skandalların ardı arkası kesilmiyor! Son olarak Hercai fanları, dizinin final kararına çok sinirlenmiş ve sosyal medyadan büyük bir “isyan” başlatarak ATV’nin telefonlarını kilitlemiş ve çökertmişti! Bununla da yetinmeyen dizi fanları; ATV’nin başarılı sunucusu Müge Anlı’nın programına dadanarak bazı teknik aksaklıklara sebebiyet vermişti. Her şeyi anlarım da Müge Anlı’dan ne istediniz?

Hercai

Ancak Hercai fanlarının sosyal medyadan direnişleri, ATV ve Müge Anlı’nın telefonlarını çökertmesi hiçbir işe yaramadı! ATV, Hercai için final kararını değiştirmedi. Reytinglerde istediği sonuçları elde edemeyen ve istikrarsız ilerleyen Hercai için yolun sonu göründü! Yakın zaman sonra final bölümüyle ekranlara veda edecek olan Hercai’den bugün kavga haberi aldık!

Hercai

Akın Akınözü Final Çekiminde Olay Çıkarttı!

Akın Akınözü

Dizinin sevilen başrol oyuncusu Akın Akınözü; çekimler sırasında hem diğer oyuncu arkadaşlarına hem de set çalışanlarına bir hayli çektirmiş! TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Hercai’nin Mardin’de devam eden final çekimlerine her zamanki gibi geç kalan Akın Akınözü kendisine tepki gösteren set çalışanlarıyla ters düşünce ortalık karışmış. Karavanını dağıtan Akın Akınözü iddiaya göre yapım koordinatörünün de üzerine yürümüş. Birçok kişinin araya girmesine rağmen sakinleşemeyen yakışıklı oyuncu seti terk etmiş ve set ekibi çekimlere devam etmek için Akın Akınözü’nün sete dönmesini beklemek zorunda kalmış. Finalde gerek var mıydı böyle bir kavgaya?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz