Sevgilisinin Hediyesi Olay Yaratmıştı! Şeyma Subaşı “Konuşacak başka konu mu yok?” Dedi ve Tekrar Poz Verdi

Dilek Yeğin

Haberler

13 Mart 2021

Sevgilisinin Hediyesi Olay Yaratmıştı! Şeyma Subaşı “Konuşacak başka konu mu yok?” Dedi ve Tekrar Poz Verdi

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, dün giydiği sweatshirt ile olay yaratmıştı. Twitter’da trendlere girmesine tepki gösteren Subaşı, sweatshirti tekrar giydi!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, şöhretini ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’yla yaşadığı aşka borçluydu. Ama renkli kişiliği, sürekli partilemesi ve filtresiz davranışları onu büyük bir fenomene dönüştürdü. O yüzden, Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra da gündemden düşmedi. Hatta daha çok haber olmaya başladı!

Yeni Sevgilisiyle Manşette

Şeyma Subaşı Guido Senia

Şeyma Subaşı, evliliği bittikten kısa süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. İtalya-Türkiye hattında ve dünyanın çeşitli yerlerinde devam eden ilişki, karantinanın yıktığı ilişkilerden biri oldu. Pandemi nedeniyle gelen seyahat kısıtlamaları ve evlere kapanma durumu, bu aşkın sonunu getirdi.

Şeyma Subaşı’nın geçen yazdan beri yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyordu. Herkes paylaşımlardan bu ismin kim olduğunu anlamaya çalışıyordu. Sonunda, Şeyma Subaşı, ocak ayında bombayı patlattı. İlk günlerde ismini ve adını sır gibi sakladığı iş insanı Mohammed Al Saloussi ile doludizgin bir aşk yaşamaya başladı. Her fırsatta sevgilisi için “doğru kişi” diyen Şeyma Subaşı, dün yine skandal bir paylaşım yaptı!

Sweatshirt Olay Yarattı

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, sevgilisinin ona aldığı sweatshirti giyerek Instagram’da paylaşınca, anında Twitter’da trendler listesine girdi. Çünkü sweatshirtinde yazan şeyler yenilir yutulur gibi değildi!

Şeyma Subaşı

Ben şımartılmış bir sevgiliyim ama senin sevgilin değilim. Muhteşem bir erkek arkadaşın malıyım. Kendisi biraz çılgın ve beni bazen korkutuyor ama hem savaşçı hem de iyi kalpli bir insan. Onu seviyorum, o benim tüm dünyam. Bana sataşırsanız, onun içindeki canavar uyanır” diye bir destan yazan sweatshirt bir ölüm tehdidiyle sona eriyor! Böyle bir yazı anında Twitter’da olay yarattı tabii ki.

Şeyma Subaşı, bu cümlelerin anlamını bildiğini son paylaşımıyla çok güzel gösterdi!

“Yine gündeme geldim”

Şeyma Subaşı

Olay yaratan sweatshirtini tekrar giyerek bir paylaşım yapan Şeyma Subaşı, “Haber kalmamış gibi Twitter’da trendlere girdiğim bir gün daha. Ben de bu hediyeyi tekrar giydim ve bunu mesele eden insanlara konuşacak yeni bir konu vermek istedim” dedi ve ekledi: “Şeyma’nın peri masalına hoş geldiniz!

Teşekkürler Şeyma, biz almayalım! Kadınların birilerinin malı olduğu ve ölüm tehditleri olan bir “peri masalını” istemiyoruz, şaka da olsa.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz