Eltilerin Savaşı Dostluğu Fire Verdi! Gupse Özay’dan Merve Dizdar’a: “Artık yeni arkadaşları var, canı sağ olsun”

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Eltilerin Savaşı Dostluğu Fire Verdi! Gupse Özay’dan Merve Dizdar’a: “Artık yeni arkadaşları var, canı sağ olsun”

Gişe rekortmeni film “Eltilerin Savaşı”nın oyuncuları Gupse Özay, Merve Dizdar, Uraz Kaygılaroğlu ve Ferit Aktuğ sıkı dostlar. Ama aralarına kara kedi girdi!

Eltilerin Savaşı afiş

Türkiye’nin ender kadın komedyenlerinden Gupse Özay, geçen yıl yazdığı ve başrolünde olduğu “Eltilerin Savaşı” filmiyle büyük sükse yapmıştı. Toplamda 3 buçuk milyonun üzerinde seyirciye ulaşan film, pandemi olmasaydı daha kaç kişiye ulaşırdı acaba?

Filmde “yeni gelini” oynayan Merve Dizdar’ın “Masumlar Apartmanı” öncesindeki büyük çıkışı da bu sayede olmuştu. Komedi yeteneğini gözler önüne seren tek oyuncu da o değildi. Gupse Özay, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu hem komedi yetenekleriyle döktürdüler hem de çok iyi dost oldular!

Görüşmeye Devam Ediyorlar

Sette çok eğlendik” klişesini gerçeğe çeviren dört oyuncunun enerjisi, filmi bu kadar güzel ve sıcak yapan en büyük etkendi. Onlar da bu enerjinin ne kadar gerçek olduğunu filmden sonra ispat etti! Dört oyuncu da her fırsatta ya yüz yüze ya da görüntülü konuşmayla görüşmeye devam ediyor. Ama son görüşmelerinde büyük bir fire verdiler!

“Onun yeni arkadaşları var”

Merve Dizdar

Merve Dizdar, muhtemelen “Masumlar Apartmanı” çekimleri yüzünden dün akşamki görüşmeye katılamadı. Bu dizi sayesinde kariyer anlamında uzaya çıkan Merve Dizdar, dizi setinde de çok eğleniyor ve sık sık rol arkadaşlarıyla video paylaşıyor. Bu duruma dikkat çekerek bir espri yapan Gupse Özay, takipçilerini çok güldürdü.

Gupse Özay story

Malum, Gupse Özay’ın telefonu bir süre önce zarar görmüştü. Ünlü oyuncu hala kendisine bir telefon almadığı için görüşmeye sisli bir havadan katıldı! Ferit Aktuğ bu durum için “#cennetmodeonwithgupse” derken, Uraz Kaygılaroğlu, arkadaşına çok güzel bir iltifat etti.

Uraz Kaygılaroğlu story

Telefonlarını açmayan Merve Dizdar’a “Yepyeni arkadaşlar buldu. Ama onun canı sağolsun…” diyen arkadaşları, karşılığında “Muazzam üçlüm” iltifatını aldı. Bir dahaki görüşmede herhalde Merve Dizdar’ı da görürüz!

Benzer Haberler

Dana ne 13 Mart 2021

Iğrenç

Yorum Yaz