Alişan’ın Oğlu Burak’ın Huyu Suyu Değişti! Buse Varol Oğlu Burak’ın Değişen Oyunlarını Paylaştı

Dilek Yeğin

Haberler

13 Mart 2021

Alişan’ın Oğlu Burak’ın Huyu Suyu Değişti! Buse Varol Oğlu Burak’ın Değişen Oyunlarını Paylaştı

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol, kızları Eliz’in doğumuyla birlikte kocaman bir aile oldu. Abi olan Burak ise oyunlarını bile kardeşine göre ayarlıyor!

Alişan ve Buse Varol

Ünlü şarkıcı Alişan, bir dizi setinde Buse Varol’la tanıştı ve hayatı ışık hızıyla değişmeye başladı. İlişkilerdeki şanssız -bazılarına göre de geçimsiz- imajı ve “müzmin bekar” unvanı bu aşkla birlikte kayboldu. Alişan ve Buse Varol, tanıştıktan çok kısa bir süre sonra evlenme kararı aldı.

Buse Varol ve Alişan

2018’de evlenen çift, bir yıl sonra da ilk çocukları Burak’a kavuştu. Böylece, bu mutlu aile, ünlüler camiasının en popüler isimlerine dönüştü!

Alişan Buse Varol Burak Eliz

Geçen ay ikinci çocukları Eliz’i kucaklarına alan çift, mutluluk sarhoşu oldu. Yaşları birbirine yakın 2 çocuk büyütmek hiç de kolay değil! Ama mutlulukları ve çocukların sorumluluklarını paylaşmaları sayesinde bu işi halledebiliyorlar. Bu konudaki en büyük yardımcıları da artık bir abi olan Burak!

Kardeşine Dualar Okuyor

Alişan ve Burak

Alişan ve Buse Varol’un ilk çocuğu Burak, 2 yaşına yeni girmesine rağmen abi oldu. Üstelik abilik sorumluluklarını büyük bir özenle yerine getiriyor! Kardeşi Eliz’e dualar bile okuyan Burak, ara ara ufak kıskançlık krizleri de yaşıyor tabii ki. Örneğin, Eliz banyo yaptıktan sonra onu tadına bakmak bahanesiyle ısırması herkesi çok güldürmüştü!

Burak artık abi olduğu için okula da gidiyor tabii ki. Kreş yolunda pusete Eliz gibi oturması da ufak bir kıskançlık emaresiydi.

Oyuncaklarını Eliz Gibi Uyutuyor

Buse Varol, oğlunun oyun oynadığı anları takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Burak’ın kendi boyundan büyük kaplanını Eliz gibi uyutmaya çalışması görenlerin kalplerini eritti.

Buse Varol story

Öğrendik ki, Burak artık saat 05.30’da kalkıyormuş. Eliz’den sonra değişen şeylerden biri de bu olsa gerek. Buse Varol’a sabırlar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz