Uraz Kaygılaroğlu Kızına Banka Soymayı Öğretiyor! Ünlü Oyuncunun Esprili Paylaşımı Sosyal Medyada Olay Oldu

Beyza S.

Haberler

13 Mart 2021

Uraz Kaygılaroğlu Kızına Banka Soymayı Öğretiyor! Ünlü Oyuncunun Esprili Paylaşımı Sosyal Medyada Olay Oldu

Berrak Tüzünataç ile yaşadığı aşktan dolayı gündemden düşmeyen Uraz Kaygılaroğlu’u Instagram’da kızıyla fotoğraf paylaştı. Maske taktıkları baba kız pozunu paylaşan ünlü oyuncu fotoğrafın altına “Kızıma nasıl banka soyulur onu öğrettim” diye not ekledi.

uraz kaygılaroğlu

En son Sefirin Kızında izlediğimiz Uraz Kaygılaroğlu her hareketiyle magazin gündemine bomba gibi düşüyor. Eşi Melis İşiten’den ayrıldıktan sonra pek çok güzel ile ismi anılan ünlü oyuncunun, Aslı Enver ile görüştüğü iddia edilmişti.

uraz kaygılaroğlu berrak tüzünataç

Sonunda gönlünü kendi gibi oyuncu olan Berrak Tüzünataç’a kaptıran yakışıklı oyuncu, Instagram’dan adeta ilanı aşk etti. Romantik bir şarkı paylaşıp Berrak Tüzünataç’ı etiketleyen ünlü oyuncu, birkaç gün önce ilk kez Kadıköy’de birlikte görüntülendi.

Baba Kız Çok Eğleniyorlar

Uraz Kaygılaroğlu oyuncu Melis İşiten ile 2014 yılında dünya evine girmişti. Ada isminde bir kızları olan ünlü çift 2019 yılında boşanma kararı aldı. Sosyal medyadan hep mutlu ve birbirine aşık gözüken çiftin boşanma haberi ise sevenlerini oldukça üzmüştü.

Barışçıl bir şekilde ayrılan ünlü çiftimiz kızları Ada’yı ayrı evlerde büyütme kararı aldı. Ancak raz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten, kızları Ada’nın üzülmemesi için özel günlerde bir arada olmaya devam ediyor.

Kızı ile vakit geçirmeyi ihmal etmeyen Uraz Kaygılaroğlu, Ada ile eğlenceli anlarını sık sık sosyal medya hesabından paylaşıyor. Önceki gün Ada ile birlikte esprili bir fotoğraf paylaşan ünlü oyuncu herkesi çok güldürdü.

“Kızıma Banka Nasıl Soyulur Onu Öğretiyorum”

Kızı Ada ile maske taktıkları bir fotoğraf paylaşan Kaygılaroğlu, paylaşımın altına yazdığı not ile herkesi çok güldürdü. Fotoğrafın altına “Bugün kızıma banka nasıl soyulur onu öğrettim” yazan yakışıklı oyuncunun paylaşımına ünlülerden güldüren yorumlar geldi.

Uraz Kaygılaroğlu’nun yakın arkadaşı Bülent Şakrak ve Sefirin Kızı’ndaki rol arkadaşı Edip Tepeli’de yorum yapmadan geçmedi. Bülent Şakrak “Ben de oğlana hızlı araba kullanmayı öğrettim, kaçarken lazım olacak, al yanına” diye yorum yaparken Edip Tepeli’de “Müjgan’ı da kasa kapısına tutacak olarak kullanabilirsiniz. Cezai ehliyeti de yok. Arkada bıraksanız sorun olmaz.” diye yorumlara yazdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz