Şevval Şahin Gündemden Düşmüyor! Şimdi de Bikinili Paylaşımıyla Sosyal Medyayı İkiye Böldü!

Aleyna

Haberler

5 Aralık 2020

Şevval Şahin Gündemden Düşmüyor! Şimdi de Bikinili Paylaşımıyla Sosyal Medyayı İkiye Böldü!

2018’de Türkiye Güzeli seçilen Şevval Şahin, her adımında hayatımızda olmaya devam ediyor! Tacı taktıktan sonra estetikleriyle gündeme geldi. Şimdi de Instagram’da yaptığı son paylaşımı olay oldu, takipçileri ikiye bölündü!

Estetiksiz de Güzelim!

2018 yılında Miss Turkey yarışmasında tacı kazanan isim 19 yaşındaki Şevval Şahin olmuştu! Her güzellik yarışması sonrası olduğu gibi, hak ettiğini düşünenler ve hak etmediğini düşünenler olarak sosyal medya ikiye bölündü ama bu sefer ortada estetik konusu da vardı!

Şevval Şahin’in Miss Turkey yarışmasından önce estetik yaptırdığı gün yüzüne çıkınca tacı elinden alınması gündeme gelmiş ama korkulan olmamıştı. 2018’in Miss Turkey güzeli hala Şevval Şahin.

Şevval Şahin

Yarışma sonrası estetikleri hakkında; “Estetik olmasam da kazanırdım!” açıklamasını yapan Şevval Şahin’in bu tavrı uzun süre gündemi meşgul etmişti! Şevval Şahin’in bu açıklamasına daha önce detaylı olarak yer vermiştik:

Türkiye’den Kalbi Kırık Ayrıldı!

2018 Miss Turkey’den sonra, yarı Türkçe yarı İngilizce konuşması ve Sorgu Sual isimli programda “Fahrettin Koca’yı tanıyor musun?, İstiklal Marşını biliyor musun?” gibi sorulara cevap veremeyince yayını terk etmesi de en az yarışmada aldığı taç kadar konuşulmaya devam edildi! Şevval Şahin’i linç edenler kadar destek verenler de çoktu!

Bu olayların ardından sevgilisi Yiğit Marcus Aral’ın Miami’deki evine giden Şevval Şahin, Türkiye’den ayrılırken “Çok üzüldüm, incindim. Kırgınım. Derdimi anlatamadığım için de yoruldum. Uzaklaşmak bana iyi gelecek.” açıklaması yapmış.

Sosyal Medyayı İkiye Bölen Fotoğraflar!

Türkiye’den ayrılıp; Miami’ye giden Şevval Şahin, uzun zamandır tatil yapmaya devam ediyor! Şeyma Subaşı görmesin Şevval Şahin’in bu kadar gezdiğini valla çok kıskanır!

Miami’den, Meksika Tulum’a geçen ve tatiline orada devam eden Şevval Şahin son günlerde ise istikameti Asya’ya çevirdi ve Endonezya’nın cennet adası olarak nam salan Bali’ye gitti! Bali’de bol bol paylaşım yapan Şevval Şahin sayesinde, gitmeden Bali turu yaptık diyebiliriz!

Son Instagram paylaşımıyla da sosyal medyayı ikiye böldü! Bikinili fotoğraflarını paylaşan Şevval Şahin’i bazı takipçileri çok fit bulurken, bazı takipçileri fazla zayıf olduğunu iddia etti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz