Magazin Gündeminde Büyük Kaos! Demet Akalın’dan Koltuğunu Kapan Seda Sayan’a Jet Yanıt: “Cenazeye…”

Aleyna

Haberler

30 Mayıs 2021

Magazin Gündeminde Büyük Kaos! Demet Akalın’dan Koltuğunu Kapan Seda Sayan’a Jet Yanıt: “Cenazeye…”

Bu hafta sonunda magazin gündemi çok hareketli! Demet Akalın ve Seda Sayan cephesinde başlayan kavga tüm hafta sonunu etkiledi. İkili arasında birbirine cevap verme savaşı yaşanırken; Seda Sayan ve Demet Akalın’ın göndermeli story ve paylaşımlarını takip etmekte oldukça zorlanıyoruz! “Kimsenin ekmeğiyle oynamadım” açıklamasını yapan Seda Sayan’dan sonra Demet Akalın’dan da yanıt gecikmedi. Bakalım bu kavganın sonu nereye varacak?

Her şey Star TV ekranlarında “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programının yayından kaldırılmasıyla başladı. Hem yoğun çalışmasından bunalan Demet Akalın hem de programın istikrarsız ilerleyen reytingleri yüzünden istediklerini alamayan yapım ekibi ortak bir kararla; sezon finali yerine programın final yapmasına ve tamamen ekranlara veda etmesine karar verdi.

blank

Seda Sayan’dan Açıklama!

Geçtiğimiz Cuma günü ise canlı yayında eğlence ve gözyaşı bir aradaydı. Programın son konuğu Deniz Seki, güzel sesiyle herkesi etkilemeyi başarırken; son defa stüdyoya giren Demet Akalın 10 aydır birlikte çalıştığı set arkadaşlarıyla vedalaşırken gözyaşlarına hakim olamadı. Güzel bir programın ardından sona eren “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”ın yerine ise gelecek sezon Seda Sayan’ın geleceği haberi en başta Demet Akalın olmak üzere herkesi şaşırttı.

Demet Akalın’a mesaj atarak haber veren Seda Sayan ise, güzel şarkıcıdan unfollow ve engel yeyince ortalık bir anda yangın yerine döndü. Birbirlerine karşılıklı göndermeler yapan ikiliden Seda Sayan bir video paylaşarak kimsenin ekmeğiyle oynamadığını söyledi ve TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce sorduğumda ‘sorun yok anlaşabilirsin’ mesajın elimde duruyor komik olmayın sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ!” açıklamasıyla takipçilerini bilgilendirdi.

Demet Akalın’dan Yanıt Gecikmedi!

blank

Ancak Seda Sayan’ın bu açıklamasından sonra Demet Akalın’dan da yanıt gecikmedi; “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz