Onu Bağımlı Sandılar! Sefirin Kızı’nın Mavi’si Tuba Büyüküstün’ün Başı Her Gün İçtiği Kahve Yüzünden Derde Girdi

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Onu Bağımlı Sandılar! Sefirin Kızı’nın Mavi’si Tuba Büyüküstün’ün Başı Her Gün İçtiği Kahve Yüzünden Derde Girdi

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, her gün yaptığı kahve paylaşımlarına devam ediyor. Ama belli ki çok sık kahve içme konusunda bazı uyarılar almış!

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün, Türk dizilerinin 2000’li yıllarda yaptığı büyük atılımın sembol isimlerinden biri. Malum, Türk dizileri yıllardır Latin Amerika, Balkanlar ve Orta Doğu’da deli gibi izleniyor. Bu furyaya yavaş yavaş Batı Avrupa ülkeleri ve ABD de dahil oluyor. Netflix gibi uluslararası platformların da gelişiyle, sektörü çok daha büyük başarılar bekliyor! Mucize gibi görülen bu başarının starları arasında “Asi”, “Gönülçelen”, “Kara Para Aşk” gibi pek çok dizisiyle Tuba Büyüküstün’ün adı en başlarda yer alıyor. “Sefirin Kızı” dizisi için “kurtarıcı” olarak seçilmesi de zaten bu başarısı sayesinde oldu!

Tuba Büyüküstün

Yıldız oyuncu, uzun süredir bir televizyon projesinde yer almıyordu. İstediği gibi projeler olmadığından dert yanan Tuba Büyüküstün, pandemi de başlayınca iyice kabuğuna çekilmişti. Neyse ki, bu dönemde televizyon ekranlarından ne kadar uzaksa, sosyal medyaya o kadar yakındı. Tuba Büyüküstün, dünyanın her yerindeki hayranlarına projeleriyle değil sosyal medya yoluyla ulaşmayı seçti.

Güne Kahveyle Başlıyor

Tuba Büyüküstün

Star oyuncu, karantina döneminde uzun yıllar mesafeli olduğu sosyal medyaya sardı. Her gün YouTube’dan canlı yayınlar bile düzenledi, düşünün! Instagram’da da her gün pek çok story ve eski projelerinden fotoğraflar paylaşmaya başladı. Bu paylaşımlar sayesinde Tuba Büyüküstün’ün çok ilgili olduğu resim sanatına ve Fransızca şarkılara doyduk diyebiliriz! Ama yıldız oyuncunun kendine has bir paylaşımı da vardı, istisnasız her sabah içtiği kahve!

Belli ki Kahve Uyarısı Almış

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün, aylardır sabah içtiği kahveyi takipçileriyle paylaşıyor. Bu yüzden, hayranları ona çeşit çeşit kahve kupaları gönderiyor. Ama bu sabahki paylaşımı, tüm takipçilerinin bu durumdan memnun olmadığını gösterdi!

Belli ki, bazı takipçileri Tuba Büyüküstün’ün çok kahve içtiğini ve kendisine zarar verdiğini düşünmeye başladı. Yıldız oyuncu, “Bir konuya açıklık getirelim. Bağımlısı değilim, sadece kahve içmenin keyfini çıkarıyorum” diyerek endişeli takipçilerinin yüreğine su serpti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz