Şeyma Subaşı Yeniden Bildiğimiz Şeyma Oldu! İşte Şeyma’nın Yeni Esnek Paylaşımı

Aleyna

Haberler

7 Nisan 2021

Şeyma Subaşı Yeniden Bildiğimiz Şeyma Oldu! İşte Şeyma’nın Yeni Esnek Paylaşımı

Yoga deyince Pilates deyince hemen hayalimizde bazı isimler canlanıveriyor. Hakkını yemeden başlayalım ki, Pilates denildiğinde hala akla ilk Ebru Şallı geliyor. Ama Miami’de ya da Bali’de eğlenceyle birlikte Yoga ya da Pilates dediğimizde birçok kişinin aklına tek bir isim geldiğine eminiz. Ve işte egzersizlerine Bali’de devam eden Şeyma’nın yeni paylaşımı!

Bebeğin Yaşam Tarzı!

Bugün Instagram hesabından “Bebeğin yaşam tarzı” yorumu ile bir paylaşım yapan Şeyma Subaşı takipçileri için tam 3 egzersiz videosu paylaştı. Her videoda ayrı hareketler gösteren Şeyma Subaşı aynı zamanda “Yeni renkler, yeni enerjiler ve en eğlenceli yeni koleksiyona hazır olun” diyerek de ayrı bir müjde verdi. Yine harika manzaralı ve konforlu bir salonda egzersizini yapan Subaşı’dan bu aralar capcanlı Bali paylaşımları gelecek gibi görünüyor.

Şanslı Çocuk Melisa

Şeyma Subaşı dün yaptığı paylaşımla Bali’ye gidişinin müjdesini vermişti. Kızı Melisa ile birlikte yine lüks bir havuz keyfi yapan Şeyma paylaşımını “Doğru zamanlamaya çok inanıyorum” şeklinde yapmıştı. Meğer Bali’yi görmeyi ve keşfetmeyi oldum olası istiyormuş ama doğru zaman şimdi gelmiş. Kızı ile birlikte en çok görmek istediği yerde olduklarını söyleyen Şeyma Subaşı “Burada ruhumu daha da geliştirmeye hazırım. Melisa’yı en şanslı çocuklardan biri olarak görüyorum çünkü bu yaşta bu tatil deneyimini hep hatırlayacağım” demişti.

Miami’den Sonra Bali’de de Spor

Sosyal medya paylaşımlarında spora, egzersize, bol bol gezmeye, iyi zaman geçirmeye ve partilemeye ne kadar düşkün olduğunu her fırsatta anlatan Şeyma Subaşı nerede olursa olsun spordan vazgeçmiyor gerçekten de. Miami’deki Yoga egzersizleri hala akıllarımızda örneğin. Bugün de daha ayağının tozuyla Bali topraklarında hızlı bir Pilates başlangıcı yapmış görünüyor açıkçası. Ne diyelim sıra Bali’de demek ki! Bali’den egzersiz, eğlence, parti fotoğraflarına hazır mıyız?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz