Masumiyet Dizisinin Hale’si Hülya Avşar Set Arkadaşlarına Meydan Okudu! İşte O Anlar

Aleyna

Haberler

7 Nisan 2021

Masumiyet Dizisinin Hale’si Hülya Avşar Set Arkadaşlarına Meydan Okudu! İşte O Anlar

Masumiyet dizisinde Hale karakterine hayat veren Hülya Avşar kortlara geri döndü. Uzun bir süredir tenis kortlarında görmediğimiz oyuncu bugün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve rol arkadaşlarına açıktan meydan okudu. İşte Hülya Avşar’ın meydan okuduğu o isimler!

Set Arası Antrenman

Hülya Avşar bugün set arası antrenmanından rol arkadaşlarına “gözüm üzerinizde” mesajı verdi. Yaptığı tüm vuruşları kendisine teniste meydan okuyan Mehmet Aslantuğ ve Serkay Tütüncü’ye gönderdiğini söyleyen Avşar gözüm üzerinizde işareti yaptı. Fırsat bu fırsat biz de bu sayede Hülya Avşar’ı yeniden tenis kortlarında görmüş olduk. Çünkü bir süredir kendisini hep Masumiyet setinde görmeye başlamıştık.

Sette Görünüp Dizide Görünmediği Olmuştu

hülya avşar masumiyet

Geçtiğimiz hafta Hülya Avşar dizi ile ilgili oldukça talihsiz bir olay yaşamış ve neredeyse hafta boyunca da bu olay konuşulmuştu. Sette sık sık genellikle bornozla hazırlık yaparken gördüğümüz oyuncuyu geçen hafta dizide bir türlü görememiştik. Çünkü Hülya Avşar’a öyle bir filtre uygulanmıştı ki ekrandan bir ışık demeti yayılıyordu adeta. Işığın geldiği yere baktığımızda tanıdık bir silüet görmüş ama o mu değil mi anlamakta güçlük çekmiştik. Bugünkü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise ayan beyan bir Hülya Avşar görmüş olduk.

Tenisten Vazgeçmiyor

hülya avşar

Oyunculuk ve müzik kariyerinin yanı sıra tenisle de ilgilenen Hülya Avşar bu aralar kendisini daha çok Masumiyet’e vermiş görünüyor. Ama yine de tenisi hayatından çıkartmamış belli ki. 20 yıllık aşkı olan tenis Hülya Avşar’ın hala tutkusu. Hatta daha bundan 5 ay önce kendi turnuvası olan Hülya Avşar Cup Tenis Turnuvası’nın Antalya finalinde gördük kendisini. Üstelik çiftler kategorisinde partneri Korhan Akın’la birlikte rakiplerini yenmiş ve birinci olmuşlardı. Bugün de korttan Mehmet Aslantuğ ve Serkay Tütüncü’ye gönderdiği mesajla yeniden hatırlatmış oldu tenis tutkusunu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz