Şeyma Subaşı Yine Sansasyon Peşinde! Attığı Storydeki Olay Mesaj: “Senin karın olduğumu hayal et…”

Aleyna

16 Aralık 2020

Şeyma Subaşı Yine Sansasyon Peşinde! Attığı Storydeki Olay Mesaj: “Senin karın olduğumu hayal et…”

Seren Serengil’den sonra en sansasyonlu kadın diyebileceğimiz kişi Şeyma Subaşı! Son zamanlarda onun tarafında neler oluyor derseniz, neler olmuyor ki cevabını verebiliriz! Bu kez de Instagram’da attığı mesajlı story gündem oldu.

Tatiller prensesi olarak tanımladığımız Şeyma Subaşı’nın Miami’de olduğunu biliyorsunuzdur. Oradan ayrılamayan Şeyma, otel hayatından ev hayatına da geçiş yapmıştı. Bunun için bir de takipçileriyle yorumlarda kavga etmişti! Hatırlatmak için olayın detaylarını buraya bırakıyoruz.

Yeni evinden sık sık hikayeler, postlar paylaşan Şeyma Subaşı burada çok mutlu anlaşılan! Ancak İstanbuldaki evini de ihmal etmedi . Şeyma Subaşı, bir reklam iş birliği sayesinde İstanbul’daki evini de tüm hayranlarına görüntüledi.

“Hello Babe Activewear”

Yaptığı paylaşımlarla gündemde olurken işini de geri planda bırakmıyor fenomen Şeyma. Bir spor giyim markası oluşturduğunu işte bu sözleriyle duyurdu:

12 yaşından beri spor yapınca bir spor giyim markası şart oldu tabii!

“Senin karın olduğumu hayal et!”

Sansasyon yaratmaya bayılan Şeyma Subaşı dün yine modundaydı! Instagram’dan paylaştığı story gümdem oldu. Türkiye saatine göre 04:00 sularında paylaşmıştı bu storyi. Ama Miami’ye göre daha yeni “night” olmuş belli ki!

Şeyma Subaşı, pijamalarını giymiş, uyku bandını da takmış yatmaya hazırlanıyordu. Ama enerjisi hala yerindeydi ki bu görüntüler ortaya çıktı!

Göz altı maskesini de unutmamış fenomen Şeyma! Yaptığı bu paylaşımda öyle sözler yazıyordu ki herkes şok oldu!

İngilizce ifadelerle yazmıştı. Herkesin anlamamasını istiyordu herhalde ama çeviri diye bir şey var Şeyma! Storydeki Ingilizce ifadelerin Türkçesi “Senin karın olduğumu hayal et. Benimle kim baş edebilir ki!” şeklindeydi. Neler diyorsun Şeyma!

Acaba son zamanlarda gözüne kestirdiği biri mi vardı? Hemen ardından da yabancı bir erkekle olan konuşmasını paylaştı. O konuşmalarda arkadaşı “Sen gerçekten komiksin!” yazıyordu Ingilizce olarak. Şeyma Subaşı da “Ben mi? Ahahahah evet, biliyorum.” diyerek alaylı bir cevap verdi.

Bütün bu paylaşımları ve mesajları birleştiğimizde bir bomba geliyor diye düşünüyoruz. Şeyma Hanım yine ne işler peşindesiniz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz