Miami’den Ev Aldığı İddia Edilen Şeyma Subaşı Onu Eleştiren Takipçisine Ateş Püskürdü: “Kudurmaya Devam!”

Aleyna

Haberler

10 Aralık 2020

Miami’den Ev Aldığı İddia Edilen Şeyma Subaşı Onu Eleştiren Takipçisine Ateş Püskürdü: “Kudurmaya Devam!”

Dünyayı 7 kere tavaf eden Şeyma Subaşı, bugünlerde çok sevdiği Miami’de! Uzun zamandır da tatiline devam ediyor. Zaten kışın Şeyma Subaşı’nın Türkiye’de görmek pek mümkün olmuyor açıkçası, soğuk havalardan kaçıyor resmen!

Şeyma Subaşı

Miami’den, kızı Melisa ile eğlenceli pozlar paylaşan Şeyma Subaşı dün gece takipçileriyle adeta kavga etti! Uzun zamandır takipçilerine cevap vermeyen Şeyma Subaşı’nın canı, oldukça sıkkın anlaşılan.

Miami’den Ev Aldı İddiası!

Miami’yi çok sevdiğini bildiğimiz Şeyma Subaşı sık sık tatillerini Miami’de yapıyor. Acun Ilıcalı ile birlikteyken, yılın 3-4 ayını Miami’deki evinde geçiriyordu. Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra birkaç kez yine o evde kalmaya devam etti ama genelde tatillerinin çoğunu otellerde geçirdi. Ancak, Şeyma Subaşı bu durumdan sıkılmış olacak ki; Miami’den ev aldığı ya da kiraladığı iddia edildi! Şeyma Subaşı tarafından olaya bakacak olursak; otellere para vermek yerine bir ev kiralamak çok daha mantıklı tabii!

blank

Takipçilerine ve magazincilere, Şeyma Subaşı’nın ev aldığını ya da kiraladığını düşündüren şey ise; geçtiğimiz günlerde Instagram’da attığı story! Storysinde kızı Melisa’yı paylaşan Şeyma Subaşı, fotoğrafın üzerine “yeni evimizde ilk gecemiz, çok mutluyum” açıklamasını İngilizce olarak yazdı! Bu hareketi herkesin dikkatini çekti! Şeyma Subaşı’nın bu storysi, takipçileri ve magazinciler tarafından ev aldığına yorumlandı ama medyatik güzelimiz Şeyma Subaşı’ndan bu iddialara bir yalanlama da gelmedi!

Takipçileriyle Kavga!

Uzun zamandır takipçilerine cevap vermeyen Şeyma Subaşı, son birkaç hafta içerisinde birden fazla takipçisiyle ağız dalaşına girdi! Her röportajında “Kimse umrumda değil, isteyen istediğini söylesin!” imajı veren Şeyma Subaşı’nın canı oldukça sıkkın sanırım!

Şeyma Subaşı

Uzuun bir “güçlü bir kadınım, güçlü bir anneyim!” açıklaması ile paylaştığı fotoğrafa kısa sürede binlerce yorum geldi! Bu yorumlardan bazıları Şeyma Subaşı’nı destekleyen yorumlardı. Bazıları ise oldukça ağır eleştiriler!

Şeyma Subaşı Açıklama

Açıklamanın Türkçesi ise şu şekilde:

Şeyma Subaşı Açıklama Türkçe

Takipçisiyle yaşadığı Türkçe ve İngilizce kavga ise şu şekilde:

Şeyma Subaşı Yorum
Şeyma Subaşı Yorum

Şeyma Subaşı’nın bunca yorum içinde, sadece aynı kullanıcıya yanıt vermesi daha da enteresan!

Benzer Haberler

Kemal Usal Karagözoğlu 19 Aralık 2020

Şeyma Subaşı’nın Rus oligarkları gibi yaşadığı hedonist hayat ile ilgilenmiyorum!
Ona bu hayatı yaşatan bir zamanların ACUN FİRARDA gibi düşük profilli sokak serserisi gibi yabancı ülkelerde bilmediği İngilizce ile kadınlara laf atarak yaptığı geyik ile karnını doyurmaya çalışırken kendisinden başka parası bol olan playboyları yatağa atması; çıplak sarmaş dolaş porno videolarını YouTube da yayınlanmasını teşvik eden aracı olan Acun’a asrın pezevengi yaptı.
Recep Tayyip Erdoğan’ın kankası olması Beştepe Sarayına elini kolunu sallayarak girmesi Şeyma’nın SEKSİ AYAKLARI sayesinde olduğu söylentileri…Kızı yaşındaki yeni sevgilisini de pazarlayacağını Playboylar sabırsızlıkla bekliyor; yürü Acun seni kim tutar?

Yorum Yaz