Şeyma Subaşı’dan Popo Estetiği İddialarına Yanıt Gecikmedi! Instagram Hesabı Çalınmış: “Nerede Kalmıştım?”

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Şeyma Subaşı’dan Popo Estetiği İddialarına Yanıt Gecikmedi! Instagram Hesabı Çalınmış: “Nerede Kalmıştım?”

Pek çok kişinin yakından takip ettiği Şeyma Subaşı, bugün Instagram’a geri döndü! Kendi deyimiyle “sosyal medya detoksu” yapmaya karar veren Şeyma, 6 gün boyunca Instagram’da gönderi ya da story paylaşmadı. Yıllardır Şeyma Subaşı’yı “parti girl” olarak tanıdığımız için bu kadar uzun süren bir detoks; hepimizin aklına kötü şeyleri getirdi!

Şeyma Subaşı

Hatta Şeyma Subaşı için “Yeni estetik yaptırdı, ayağa kalkamıyor!” haberleri Instagram’da gezinmeye başladı. Hal böyle olunca hakkında çıkan haberlere son verebilmek adına toplu bir post paylaşan Şeyma Subaşı; “Sosyal medya detoksu yaptım!” diyerek sağlığının ve moralinin gayet iyi olduğunu belirtti!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı’nın Hesabı Çalınmış!

Bilmeyen için hızlıca anlatayım, bugün sabah saatlerinde Instagram’ın ünlü magazin sayfalarından “gizlikalmasınmag” Şeyma Subaşı’nın yeniden estetik yaptırdığını, yaptırdığı operasyonların kötü geçtiğini ve bu yüzden de hastanede olduğunu iddia etmişti. Melisa’nın da Miami yerine Dominik’te Acun Ilıcalı’yla olduğunu görünce; ortaya atılan bu söylentinin gerçek olduğunu düşünüyorduk!

Fakat Şeyma Subaşı gayet iyi olduğunu şu sözlerle takipçilerine duyurdu. Şeyma Subaşı iyiymiş ama birkaç gün önce Instagram hesabı çalınmış; “Biliyorum senelerdir Instagram’da aktif olarak hayatımı paylaşıyorum. Uzun zamandır yapmak istediğim sosyal medya detoksunu sonunda bir veya birkaç haterım (ben onları loverım olarak görüyorum) sayesinde gerçekleştirdim. Her zaman bizim için kötü gibi gözüken şeylerin içinde iyiyi görmeyi amaçlamışımdır. Instagram hesabıma yapılan bu saldırıya da aynı şekilde yaklaştım. Instagramı’mı hemen geri almama rağmen bunu bir işaret olarak görüp telefonumdan uygulamayı silme kararı aldım. Bu 1 hafta boyunca sosyal medya hesabını çok aktif kullanan biri olarak daha önceden olsa çok telaş yapıp büyük bir eksiklik olarak tanımlayabileceğim bu hissin aslında bana iyi geldiğini farkettim. O yüzden size motivasyon ve ilham veren tüm paylaşımlara bana iyi gelen bir periyotta devam etme kararı aldım. Eminim bu süre zarfında neler yaptığımı merak edenler vardır. 5 gün boyunca bol bol günlük yazdım, normalde yaptığım meditasyon süresini uzattım, bol bol dua ettim, kendimle daha fazla vakit geçirdim, bana ‘motivator’ demeye başlayan erkek arkadaşımla her zaman olduğu gibi eşsiz anlar yaşadım. Kız arkadaşlarımla uzun bir seyahat öncesi daha fazla zaman geçirdim ve tabii ki partiledim ??? Şimdiiiiiiii nerede kalmıştım? ?”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz