Dedikodu Kazanı: Seda Sayan’a Linç, Şeyma Subaşı’nın Hesabı Çalınmış, Demet Akalın Esra Balamir’i Evden Kovdu!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

29 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Seda Sayan’a Linç, Şeyma Subaşı’nın Hesabı Çalınmış, Demet Akalın Esra Balamir’i Evden Kovdu!

Dedikodu kazanını bugün de fokurdatıyoruz! Bakalım hangi ünlü simalar neler yapmış? Hazırsanız 29 Mart Pazartesi gününün stresini üzerimizden atıyoruz!

1. Güne Şeyma Subaşı İle Başladık!

Şeyma Subaşı

Bir haftadır Instagram’da yüzünü göremediğimiz Şeyma Subaşı hakkında, sabah saatlerinde ortaya yeni bir iddia atıldı. Söylentilere göre popo estetiği için ameliyat masasına yatan Şeyma’nın operasyonu kötü geçmiş. Hatta ayağa bile kalkamıyormuş! Ancak bugün çıkan haberlerin ardından Şeyma’dan jet hızıyla bir yanıt geldi; önce Instagram hesabı çalınan Şeyma’mız hesabını kurtardıktan sonra sosyal medya detoksuna girmiş! Bu arada detaylar için:

2. Neslihan Atagül Sağlığı İçin Yeni Proje Kabul Etmiyor!

Neslihan Atagül

Sefirin Kızı dizisinden “Geçirgen Bağırsak Sendromu” nedeniyle ayrılan Neslihan Atagül, TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre İngiltere’den gelen özel bir beslenme programıyla hayatına devam ediyormuş ve sağlığı için kendisine teklif edilen hiçbir projeyi kabul etmiyormuş! Tabii ki Neslihan Atagül’ün sağlığı her şeyden daha kıymetli. Bu arada detaylar için:

3. Seda Sayan Sosyal Medyanın Diline Düştü!

Seda Sayan bugün sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı! Doğum günü kutlaması için arkadaşlarıyla bir masada toplanan Seda Sayan, Instagram’da fotoğraf paylaşmak isteyince ortalık karıştı. Fotoşopun dozunu biraz fazla kaçıran güzel sunucu “Bu kim, Seda Sayan nerede?” yorumlarına maruz kaldı! Bu arada detaylar için:

4. Mert Fırat’tan Eşine Doğum Günü Kutlaması!

Mert Fırat ve İdil Fırat

İhanet iddialarıyla gündeme gelen ve avukatı aracılığıyla aldatma söylentilerini reddeden Mert Fırat’tan, eşine romantik bir doğum günü mesajı geldi; “Hafta sonumuz biricik ailemiz ve arkadaşlarımızla geçti. Çok şanslıyız şükürler olsun, sağlıklı ve bir aradayız. Hayatın bana en büyük hediyesi, en güzel günlerim, Seyhan Mia’nın annesi, annesinin iyi kalpli kızı, kardeşlerinin biricik zeki ablası. Babasının en yakın arkadaşı. Arkadaşlarının İdiloşu. Amcalarının göz bebeği, babannesinin kara gözlüsü. Dedesinin yoldaşı, annemin gözünden sakındığı, kardeşimin kardeş bellediği. Herkesin 1 dakikada sevdiği, güvendiği, canım dert ortağım, eşim, yoldaşım, en iyi arkadaşım; Allah saklasın seni. Çok şükür birbirimizi bulduk, her geçen gün daha mutlu ve sağlıklı günlerimizde kızımızı sen gibi büyütelim. İyi ki doğdun??♥️” Bu arada detaylar için:

5. Demet Akalın ve Esra Balamir Barıştı!

Demet Akalın ve Esra Balamir

İki yakın dost olan Esra Balamir ve Demet Akalın geçtiğimiz günlerde “3 saat geç aradın!” bahanesiyle aralarındaki ipleri kopardı! Aslında ipleri koparan kişi Demet Akalın oldu. Arkadaşının kendisini 3 saat geç araması sonucunda küsen, hatta evinden kovan güzel şarkıcı; bugün canlı yayında Esra Balamir’le barıştı! Bu arada detaylar için:

6. Çok Güzel Hareketler 2’de Rol Alan Arif Güloğlu’na Lenfoma Teşhisi Konuldu!

BKM’den gelen açıklamaya göre, Çok Güzel Hareketler 2’de rol alan Arif Güloğlu’na Lenfoma teşhisi konuldu; “Çok Güzel Hareketler 2 – Alt yapı oyuncularımızdan sevgili Arif Güloğlu’na kısa bir süre önce “lenfoma” teşhisi konulduğu doğrudur. Teşhisin hemen ardından tedavi süreci çok hızla başlamış ve süreç pozitif yönde devam etmektedir. Oyuncumuzun eski sağlığına kavuşabilmesi için gerekli tüm süreçleri yakından takip ediyoruz!” Bu arada Arif Güloğlu’na acil şifalar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz