Derin’in Derin Planları İşlemeye Başladı! Sadakatsiz 24. Bölüm Fragmanı Yayında

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Derin’in Derin Planları İşlemeye Başladı! Sadakatsiz 24. Bölüm Fragmanı Yayında

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un başrolleri paylaştığı Sadakatsiz dizisinin 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz hafta Derin’in öfkeli değişimi bölüme damgasını vurmuş ve nefesler Derin’in kurmaya başladığı oyun için tutulmuştu. İşte 24. bölüm fragmanı ve bu hafta bizleri bekleyenler!

Derin Gözünü İyice Kararttı

sadakatsiz - melis sezen - derin

Geçtiğimiz hafta Volkan’ın Asya ile konuşmasını duyan Derin adeta çileden çıkmıştı. Çünkü Volkan’ın kendisinden boşanmak istediğini duymuş ve artık dönüşü olmayan bir yola girmeye karar vermişti. Kurduğu planla hem Volkan’dan hem de Asya’dan intikam almak isteyen Derin öncelikle Asya’yı herkesin içinde tahrik ederek kendisine karşı saldırgan bir tutum almasını sağladı. Ardından Volkan’ın telefonundan kendisine bir tehdit mesajı yolladı. En sonunda kızını annesine gönderen Derin bir anda ortadan kayboldu. Ancak gitmeden hemen önce Volkan’ı arayarak yardım istedi. Hızlı bir şekilde eve gelen Asya ve Volkan’ı ise evde bekleyen sürpriz polislerin gelişi oldu.

Asya ve Volkan Zan Altında

Bu hafta ise polisler Derin’in aniden ortadan kayboluşunu araştırmaya başlıyor. Fakat ifadesi alınan herkes bir şekilde okların Volkan ve Asya’ya yönelmesine neden oluyor. Yaşadıklarının şokunu üzerinden atamayan Volkan için işler gittikçe kötüleşecek gibi görünüyor. Çünkü Derin bu planlı kayboluşta bütün şüphelerin Volkan’ın üzerine çekilmesi için birçok iz bırakmıştı bile. Bakalım zan altında kalan Asya ve Volkan bu durumdan kurtulabilecek mi? Derin’in nerede olduğu bulunabilecek mi?    

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz