Murat Ceylan “Yanlışlıkla” Beğendi Ortalık Karıştı: Acun Ilıcalı ve Cemal Can Canseven’e Sitem!

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Murat Ceylan “Yanlışlıkla” Beğendi Ortalık Karıştı: Acun Ilıcalı ve Cemal Can Canseven’e Sitem!

TV8’in en sevilen yarışma programlarından olan Survivor’da dün gece birleşme partisi vardı. Uzun zamandır açlık çeken yarışmacılar dün gece hem doyasıya yemek yedi hem de çılgınca eğlendi! Tabii gecenin sürpriz isimleri de yarışmacıları coşturmayı ihmal etmedi.

Cemal Can

Ancak bugün Survivor’ın sunucusu Murat Ceylan ve geçtiğimiz senenin Cemal Can Canseven’in arası bir “like” yüzünden birazcık gerildi! Murat Ceylan “yanlışlıkla” beğendim dedi ama buna pek inandığımız söylenemez!

Cemal Can’a Acun Ilıcalı’dan Tam Destek!

Gecenin sürpriz isimlerinden biri de Cemal Can Canseven’di. Bildiğiniz gibi Cemal Can, geçtiğimiz senenin şampiyonu. Yarışmadan sonra kısmeti açılan Cemal Can’ın Instagram’da tam 3 milyon takipçisi var. Survivor bittikten sonra Influencerlık yapmaya başlayan Cemal Can aynı zamanda oyuncu ve şarkıcı oldu!

Cemal Can

İlk olarak Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde “Bu Benim Masalım” isimli dizide Aleyna Tilki ile başrolü paylaşan Cemal Can Canseven; Bu Benim Masalım sayesinde oyunculuğa adım atmış oldu. Fakat Cemal Can’a oyunculuk yeterli gelmemiş olacak ki; geçtiğimiz hafta “Kahraman” isminde bir şarkı çıkartarak, takipçileriyle buluşturdu.

Murat Ceylan’dan Tepki!

Hatta Cemal Can’ın yeni şarkısına en büyük destek de Acun Ilıcalı’dan geldi! Birleşme partisi için Cemal Can’ı Dominik’te ağırlayan Acun Ilıcalı, parti esnasında Cemal Can’a hem sahne fırsatı verdi hem de onu yere göğe sığdıramadı! Fakat Acun Ilıcalı’nın bu hareketi sosyal medyadan tepki çekti. Pek çok kişi Cemal Can’ın yeni şarkısını beğenmedi ve Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz senenin şampiyonuna bu kadar pr desteği sağlamasına bir anlam veremedi. Hatta bu isimlerden biri de Survivor’ın sunucusu Murat Ceylan oldu!

Murat Ceylan, Twitter’da kendisi ve Cemal Can’ın karşılaştırıldığı bir tweeti beğenince ortalık karıştı! Yakışıklı sunucunun bu like’ı kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Murat Ceylan bu tweeti “yanlışlıkla” beğendiğini iddia etse de, bilemiyoruz artık!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz