Şeyma Subaşı’dan Sonra Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Çağla Hakkında Şok İddia! Yoksa Çağla ve Şeyma Aynı Anda…

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2021

Şeyma Subaşı’dan Sonra Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Çağla Hakkında Şok İddia! Yoksa Çağla ve Şeyma Aynı Anda…

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya’nın benzerlikleri magazin dünyasında ve sosyal medyada çok konuşuldu. İki güzel birbirleri ile sık sık karşılaştırıldı. Saçları, tarzları, kıyafetleri ile birbirlerine gerçekten de çok benzeyen Şeyma Subaşı ve Ayça Altunkaya için bir ortak nokta daha? Gerçekten ikisi de aynı anda…

İlk Önce Yaş Şoku Yaşattılar

Acun Ilıcalı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı ile yolları ayırdıktan bir süre sonra Çağla Ayça Altunkaya ismi ile birlikte sık sık gündeme gelmeye başladı. Yalova’da yaşayan ve kendisinden 30 yaş küçük olan Altunkaya öncelikle aralarındaki yaş farkı ile gündeme bomba gibi düştü. Yaş şokunu hızlıca üzerinden atan magazin ve sosyal medya dünyası bunun ardından daha büyük bir şok yaşadı. O da nesi? Çağla Ayça Altunkaya ve Şeyma Subaşı’nın kardeş olma ihtimalleri var mıydı acaba?

Kardeş Olsalar Bu Kadar Olmaz

blank

Çağla Ayça Altunkaya’nın Şeyma Subaşı’na aşırı benzerliği görenleri adeta şaşkına çevirmişti. Hatta yalnızca fiziksel olarak değil zevkleri de birbirine benziyor güzellerin. Çağla Ayça Altunkaya da Şeyma Subaşı gibi yoga yapmayı seviyor örneğin. Ve tabii ki Acun Ilıcalı her iki güzelin en önemli ortak noktasını oluşturuyor. Tüm bunların ardından şimdi ise yepyeni bir iddia daha ortaya çıktı. Şeyma Subaşı’nın yeni Mısırlı sevgilisi Meedo’dan hamile olduğu bir süredir konuşulan konular arasındaydı. Peki ya Çağla Ayça Altunkaya? İşte o bomba iddia!

blank
blank

Çağla da Hamile Olabilir mi?

1 Mayıs 2021 de çekilen videoda rüzgardan mı yoksa çantadan mı öyle görüldüğü anlaşılmayan Altunkaya’nın hamile olabileceği ihtimalleri bir şekilde akıllara takılmıştı. Fotoğraflardan görüldüğü kadarıyla düşünülen bu soruların cevapları tabii ki Acun Ilıcalı ve Çağla Ayça Altunkaya’da. Ama eğer gerçekten hamileyse artık Şeyma Subaşı ile benzerliği konusu gerçek anlamda tavan yapmış olacak doğrusu.

blank

Zira Hamileliği 3. Ayda Diyorlar!

Bir süre önce hamile olduğu iddiaları konuşulan Şeyma Subaşı’nın bugün hamileliğinin 3. ayında olduğu haberleri yayıldı. Sabah’ın haberine göre Meedo ile evlenme kararı alan Şeyma Subaşı 3 aylık hamile. Eğer Çağla da hamile ise muhtemelen aynı günlerde ya da haftalarda bebeklerini kucaklarına alarak bir ortak noktaya daha imza atacaklar diyebiliriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz