Tüm Türkiye’nin Kanını Donduran Cinayet İtirafı! Canlı Yayında Müge Anlı Bile Şok Oldu: “Havva’yı Öldürttüm!”

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2021

Tüm Türkiye’nin Kanını Donduran Cinayet İtirafı! Canlı Yayında Müge Anlı Bile Şok Oldu: “Havva’yı Öldürttüm!”

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı son günlerde kayıp Mehmet Turhan ve Firdevs Öztürk dosyası ile çalkalanıyor. Olay üzerindeki araştırmalar derinleştikçe altından resmen seri cinayetler çıkıyor.

Mehmet Turhan ve Firdevs Öztürk 15 Gündür Kayıp!

Mehmet Turhan ve Firdevs Öztürk’ün oğulları Yusuf Turhan, kayıp anne ve babasının bulunması için Müge Anlı’ya başvurdu. Babası ve annesini amcasının öldürdüğünden şüphelenen Yusuf, ebeveynlerinin bulunması için bütün bildiklerini anlattı.

Kardeşini Tehdit Ettikten Sonra Ortadan Kayboldu

blank

Yusuf’un ifadesine göre bir cinayet sebebi ile hapse giren Mehmet Turhan, tutuklanmadan önce gayrimenkullerini kardeşi Yusuf Turhan’a devretti. Hapisten çıktıktan sonra verdiği malı mülkü geri isteyen Mehmet Turhan, kardeşi Yusuf tarafından reddedildi. Sinirlenen Mehmet Turhan, kardeşini tehdit etti ve bu olaydan bir süre sonra, 20 Mayıs günü ortadan kayboldu. O gün bugündür izine rastlanamayan Mehmet Turhan ve Firdevs Öztürk’ü bulMak için Müge Anlı ve ekibi seferber oldu.

blank

Bunlar olurken Mehmet Turhan ve yeğeni Bedirhan arasında geçen bir konuşmanın ses kaydı programa bomba gibi düştü. Ses kaydına göre Mehmet Turhan ve kardeşi Yusuf Turhan, 29 yıl önce eşi ve çocuğunu terk ederek kaçan kız kardeşleri Havva’yı öldürüp cinayeti örtbas etmiş ve acılı eşine kazada öldüğü haberini vermişti. Mehmet Turhan da kardeşi Yusuf’u bu cinayeti itiraf etmekle tehdit edip ortadan kayboldu.

Şok Eden İtiraf Geldi

blank

Müge Anlı ile Tatlı Sert’in bugünkü bölümüne, Mehmet ve Yusuf Turhan’ın diğer kız kardeşi Melahat Karakuş’un açıklaması damga vurdu. Melahat canlı yayında annesinin kendisine itiraf ettiği cinayeti açıkladı. Melahat’in iddiasına göre rahmetli annesi Melahat’e ‘Yusuf ve Mehmet’e Havva’yı öldürttüm’ sözleriyle oğullarını azmettirdiğini itiraf etti.

blank

Havva’nın cesedinin nerede olduğu ile ilgili net bir bilgiye ulaşılamazken Turhan Kardeşlerden Yusuf Turhan Havva’yı öldürdüğünü inkar ederek, abisi Mehmet’in çok tehlikeli ve cani bir adam olduğunu belirtti. Henüz aydınlatılamayan kayıpların, Havva’nın öldürülmesi ile ilişkili olduğu düşünülüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz