Türkler İtalya’yı Fethetti: Can Yaman ve Burak Deniz’den Sonra Şimdi de Bay Yanlış’ın Yıldızı Fırtına Gibi Geliyor!

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2021

Türkler İtalya’yı Fethetti: Can Yaman ve Burak Deniz’den Sonra Şimdi de Bay Yanlış’ın Yıldızı Fırtına Gibi Geliyor!

Türk dizilerinin yurt dışında gösterdikleri performans zaten bilinen bir gerçek. Ama son dönemlerde özellikle İtalya adeta oyuncularımızın ve ünlülerimizin geçit yeri haline dönüştü desek yeri. Can Yaman fırtınasından sonra İtalya’ya şimdi de Bay Yanlış’ın yıldız oyuncusu geliyor. Hem de ne övgülerle…

Audrey Hepburn Kıyaslaması

özge gürel bay yanlış

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Bay Yanlış’ın yıldız oyuncusu Özge Gürel için İtalyan INpress magazine sayfası özel bir haber içeriği hazırlamış. İçerikte sık sık Özge Gürel’in doğal güzelliğinden bahsedilen haberde Özge Gürel için “Saflık ve sadelik mucizesinin adı Özge Gürel” ifadeleri yer alıyor. Hatta Gürel, oyuncu ve moda ikonu olan “Audrey Hepburn” ile karşılaştırılarak “Zarifliği ve derinliği öyle özel ki Audrey Hepburn ile kıyaslanıyor” şeklinde anlatılıyor.

Nezaket İkonu

blank

Ayrıca Özge Gürel için “Asil iyilikleri sayesinde Özge Gürel, bir nezaket ikonu olarak kabul ediliyor. Birçok insana iç güzelliğin önemini kanıtlayan bir ruha sahip. İşi dışında rol yapmayan karakteriyle her zaman sahip olduğu doğallığını korumayı başarıyor. Bu, güçlü projelerde onu hep görmemizi sağlıyor.” ifadelerine yer verildi. Başrolünde yer aldığı “Bay Yanlış” dizisiyle İtalya’da büyük bir beğeni ve hayran kitlesi kazanan genç oyuncu Özge Gürel, böylelikle İtalyan hayranlarıyla buluşuyor. İtalya’dan hem dizi hem de reklam teklifleri alan Gürel’in İtalya’da dört farklı proje için görüşmeler yapacağı biliniyor.

Türkler İtalya’yı Fethediyor

blank

Son zamanlarda Türkiye’den İtalya’ya uzanan birçok ünlü isim olmaya başladı. Bu isimlerden birisi de sadece mesleği ile değil özel hayatı ile de çokça konuşulan Can Yaman. Dizi ve reklam çekimleri için gittiği İtalya’da ayrıca İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme geliyor. Can Yaman’ın yanı sıra Maraşlı dizisinin başrol oyuncusu Burak Deniz de yakınlarda yine İtalya yolcusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz