Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in Yeni Fotoğrafı Hayranlarını Coşturdu: “Bazen de omuzunda taşımaktır!”

Aleyna

Haberler

8 Şubat 2021

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in Yeni Fotoğrafı Hayranlarını Coşturdu: “Bazen de omuzunda taşımaktır!”

“Sefirin Kızı” dizisinin başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’ten yeni bir fotoğraf geldi. Büyüküstün, fotoğrafa yaptığı “aşk” tanımıyla takipçilerini güldürdü.

Tuba Büyüküstün Neslihan Atagül

Star TV’nin sevilen dizisi “Sefirin Kızı”nın başrol oyuncusu Neslihan Atagül, sağlık problemleri nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kaldı. Ama izleyiciler onun yokluğuna üzülmeye zaman bulamadı çünkü yapımcılar yeni başrol karakteri için bomba bir isimle anlaştı. Star oyuncu Tuba Büyüküstün, yıllardır uzak durduğu ekranlara “Sefirin Kızı” için döndü!

Tuba Büyüküstün Engin Akyürek

Bu haber herkesi coşturdu çünkü star oyuncunun Engin Akyürek’le oynadığı “Kara Para Aşk” hala hafızalardaydı. Özellikle yurt dışında olağanüstü bir başarı kazanan “Kara Para Aşk”, Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün arasındaki mükemmel uyumu ortaya koydu.

Bu yüzden, kurduğu hikaye aniden çöken dizi için olabilecek en mantıklı hamle yapılmış gibi görünüyordu. Ama durum beklendiği gibi olmadı!

Reytinglerde Hala Geride

Engin Akyürek Neslihan Atagül

Neslihan Atagül gitmeden önce de “Sefirin Kızı”nın reytingleri pek iyi durumda değildi. Hikayenin tıkandığı ve kadına şiddete kucak açan bir yöne doğu gittiği konuşuluyordu. Başrol oyuncusunun ani ayrılışı yüzünden öykünün değişmesi bir bakıma dizi için iyi bile olabilirdi.

Tuba Büyüküstün

Ama Tuba Büyüküstün, diziye ancak cüzi bir reyting katkısı yapabildi. Engin Akyürek’le tekrar birlikte oynamaları bir heyecan yarattı tabii ki. Ama star oyuncunun gelişi diziyi kurtarmaya yetmedi.

Tuba Büyüküstün’ün gelişi ve öykünün yeni bir yöne gidişiyle birlikte bazı karakterler de diziden ayrıldı. Dolayısıyla dizinin son birkaç bölümü için “geçiş dönemi” diyebiliriz.

Tuba Büyüküstün Engin Akyürek

Bu dönemde bir yandan hikaye toparlanırken bir yandan da izleyicinin Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in karakterleri arasındaki aşka ısınması sağlanıyor. Zaten büyük bir hayran kitlesine sahip olan iki oyuncu bu konuda pek zorluk çekmiyor! Yeni bölüm öncesi gelen fotoğrafa yapılan yorumlar da bunun kanıtı.

“Bazen de omuzunda taşımaktır”

Tuba Büyüküstün Engin Akyürek

Tuba Büyüküstün, diziye Mavi karakteriyle katıldı ve Engin Akyürek’in oynadığı Sancar’la aralarında başlayacak bir aşkın tohumları atıldı. Normalde bu aşk kolay kolay kabul edilmez. Ancak konu Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek olunca bu çiftin hayran kitlesi oluşmaya başladı bile!

Tuba Büyüküstün de sık sık hayranlarını mutlu etmek için Engin Akyürek’in olduğu paylaşımlar yapmaya başladı. Bir paylaşım da bugün yayınlanacak bölümün öncesinde geldi.

Tuba Büyüküstün’ün “Evet, bazen de omuzunda taşımaktır” yazarak aşkı tanımladığı bu poz görenlerin içini ısıttı. Zaten Tuba Büyüküstün’ün gülümsemesi başka ne gibi bir etki yaratabilir ki? Fotoğraf çok kısa sürede 200 bini aşkın beğeni ve on binlerce yorum aldı.

Engin Akyürek Tuba Büyüküstün

Bakalım, sosyal medya hamleleri “Sefirin Kızı” dizisinin reyting karnesini düzeltecek mi?

Benzer Haberler

Merve 9 Şubat 2021

Cok güzel bir fotoğraf çok beğendim

Yorum Yaz