Şeyma Subaşı’nın “Hayal Tatili” Melisa’nın “Çilesine” Döndü: Bali’nin Haylaz Maymunları Melisa’nın Kabusu Oldu!

Aleyna

Haberler

13 Nisan 2021

Şeyma Subaşı’nın “Hayal Tatili” Melisa’nın “Çilesine” Döndü: Bali’nin Haylaz Maymunları Melisa’nın Kabusu Oldu!

Bugünlerde Şeyma Subaşı, Melisa ve Meedo maaile Bali’de tatilin tadını çıkartıyor! Instagram güzelimizin “hayal tatilim” dediği Bali; küçük Melisa’yı zorlamaya başladı. Önce annesiyle zorla spor yapan Melisa; ardından da Meedo sayesinde havuzu boylamıştı! Bugün ise Bali’nin farklı yerlerini keşfetmeye giden Meedo ve Şeyma’nın başı Bali’nin haylaz maymunlarıyla derde girdi.

Şeyma Subaşı

6 aydan uzun süredir Miami’de hayatına devam eden Şeyma Subaşı; Miami’ye yerleştikten kısa bir süre sonra Mısırlı milyarder milli eniştemiz Meedo ile tanıştı ve ikili birliktelik yaşamaya başladı. Hatta sevgili olur olmaz aynı evi paylaşan çiftimiz; birbirlerine kısa sürede uyum sağladı.

Şeyma Subaşı ve Meedo

Şeyma Amerika’dan Sonra Uzak Doğu’ya Niyetlendi!

Tabii Şeyma Subaşı’nın milyarder sevgilisi olur da Instagram hesabından havasını atmadan durur mu? İlk zamanlar Meedo’nun yüzünü gizlemeyi tercih eden Şeyma; “Fairy Tale” yaşadığını söyleyerek “No nazar!” mottosuyla hareket etmeye başladı. Neyse ki Şeyma’nın nazar korkusu kısa sürdü de yeni eniştemizin yüzünü görebildik.

Şeyma Subaşı ve Meedo

Sık sık sevgilisinin servetiyle hava atan Şeyma; milyon dolarlık araçların önünde çekildiği pozlarıyla “kanatlarını göstermekten” de geri durmamıştı! Ancak Şeyma Subaşı sağ olsun; sayesinde Miami’de zengin hayatı, tekneler, milyon dolarlık evler ve arabalar, suitler, marka kıyafetler… Hepsini Instagram’dan takip edebiliyoruz.

Şeyma Subaşı

Her gün bizlere mini bir kültür şoku yaşatan Şeyma; kısa İstanbul turunun ardından soluğu “hayalimdeki tatil” olarak nitelendirdiği Bali’de aldı. Zamanında Acun Ilıcalı sponsorluğunda Amerika kıtasını, Kiristof Kolomb’u bile kıskandıracak kadar keşfeden Şeyma; Meedo sponsorluğunda da uzak doğuyu gözüne kestirdi!

Şeyma Subaşı

Melisa’nın Tatil Çilesi Bitmiyor!

Bali’de bir süre daha kalacak olan Şeyma ve Meedo; Instagram hesabından sık sık gönderiler paylaşmayı da ihmal etmiyor. Bugün Bali’yi keşfetmek için yollara düşen çiftimizin başı haylaz maymunlarla derde girdi! Aslında Melisa’nın başı derde girsek daha iyi olacak. Bali’ye geldiğinden beri tatile bir türlü adapte olamayan Melisa; önce Şeyma’nın zoruyla spor yapmaya çalıştı, ardından Meedo tarafından havuza atıldı, şimdi de Bali’nin haylaz maymunları tarafından alıkonuldu.

Melisa her ne kadar eğleniyormuş gibi gözükse de; şu kıza bir zarar gelmeden kazasız belasız Miami’ye döndüklerinde içimiz rahat edecek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz