Nihayet Özüne Döndü! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Son Bölümdeki Performansına Çok Güldü

Aleyna

Haberler

13 Nisan 2021

Nihayet Özüne Döndü! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Son Bölümdeki Performansına Çok Güldü

Fenomen dizi “Yasak Elma”nın Yıldız’ı Eda Ece, eski formuna geri döndü. Dizide kendisini izleyip çok gülen ünlü oyuncu, o anları Instagram’da paylaştı.

Eda Ece

FOX’un sevilen dizisi “Yasak Elma”nın en sevilen karakterlerinden biri de Yıldız. Her an herkesin veda edebileceği dizide yeri garanti olan iki karakterden biri olabilir! Sonuçta, hikayeyi onun gözünden izlemeye başlamıştık. Eda Ece’nin inisiyatif alarak karaktere mizahi ögeler yüklemesi de Yıldız’ı bambaşka bir noktaya taşıdı. “Yasak Elma” onsuz olamaz!

Eda Ece

Eda Ece, dizi sayesinde büyük bir çıkış yaptı. Önceleri, “güzel kadın” kontenjanından oyunculuğa başladığı düşünülüyor ve sıradan bir ekran yüzü olarak görülüyordu. Ancak zorlu televizyon sektöründe dört sezon boyunca ekranda kalmayı sadece güzelliğe bağlayamazsınız! Yıldız’ı çok iyi anlayan ve yansıtan Eda Ece, hem izleyicilerle özel bir bağ kurdu hem de yeteneğini dosta düşmana ispat etti.

Son Dönemde Çok Yoruldu

Dizi süreleri malum, neredeyse 3 saati bulacak. Bu yüzden, en çok set ekibi heder olurken, başrol oynayan ve çoğu sahnede yer alan oyuncular da yıpranıyor. Eda Ece, sık sık setten paylaşım yaparak bu yorgunluğunu şakayla karışık dile getiriyordu. Ancak şubat ayında Covid-19’a yakalanması onu çok sarstı. Hastalığı biraz ağır geçiren ünlü oyuncu, o yorgunlukla sete dönünce şikayetleri artmaya başladı. Ünlü oyuncu, boşvermişlik hissine kapıldığını ve koşturmaktan yorulduğunu paylaşmaya başladı. Mizah dolu paylaşımlarından eser yoktu!

Nihayet Özüne Döndü

Eda Ece

Eda Ece, yorgunluğunu ve bezgin halini en sonunda üzerinden atmış gibi görünüyor. Eski neşe dolu paylaşımlarının sayısı artmaya başladı. Son olarak, “Yasak Elma”nın dün akşamki bölümünde izleyiciyi gülmekten öldüren Yıldız’ı paylaştı. Gördük ki, o da kendisine çok gülmüş!

“İngilizcenin Yıldız’la imtihanı” desek yeridir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz