Ailenin Göz Bebeği İçin Yeni Anket! Alişan’la Rekabete Giren Buse Varol Kızlarının Durumunu Takipçilerine Sordu

Aleyna

Haberler

16 Nisan 2021

Ailenin Göz Bebeği İçin Yeni Anket! Alişan’la Rekabete Giren Buse Varol Kızlarının Durumunu Takipçilerine Sordu

Alişan ve Buse Varol, mutlu aile hayatlarını paylaşmaya devam ediyor. Sosyal medyanın göz bebeği kızları Eliz, bu kez bir ankete konu oldu!

Buse Varol ve Alişan

Son dönemde, sosyal medyada en çok ilgi gören paylaşımlar aileler, çocuklar ya da mutlu çiftlerle ilgili paylaşımlar. Şeyma Subaşı bile en çok beğeniyi kızı Melisa’yla paylaştığı fotoğrafların aldığını söylüyor! Hal böyle olunca, herkes aile ve çocuk paylaşımlarına yoğunlaşıyor. Ama çok az kişi Alişan ve Buse Varol’un gördüğü ilgiye sahip!

“Müzmin bekar” Alişan, yıllarca hayatının aşkını aradı ve kalabalık bir aile özlemi duydu. Aşk hayatının aksine iş hayatı hep tıkırında giden Alişan, ilk kez “Dostlar Mahallesi” dizisiyle tökezledi. Sadece birkaç bölüm süren dizi, onun özel hayatı için bir dönüm noktası oldu. Hayatının aşkı Buse Varol’la bu dizide tanıştı. 2018’de dünyaevine giren çift, yaptıkları paylaşımlarla sosyal medyada büyük ilgi odağı oldu. Kısa sürede 1 milyon takipçiye ulaşan Buse Varol’un oyunculuk yaptığı bile unutuldu, influencer zannedildi!

Çocuklar Gözümüzün Önünde Büyüyorlar

Alişan, Buse Varol, Burak ve Eliz

Mutlu çift, 2019 yılında da ilk çocukları Burak’a kavuştu. Burak yeni yeni ayaklanmışken de, dünyalar tatlısı kızları Eliz dünyaya geldi. Aralarında sadece iki yaş var. Bebekler söz konusu olduğunda bu çok sorun çıkaran bir duruma dönüşebiliyor. Neyse ki, ufak kıskançlıklar dışında hiç sorun yaşanmıyor, Burak kardeşine bayılıyor!

Geçtiğimiz şubat ayında dünyaya gelen Eliz de artık paylaşımların bir parçası olmaya başladı. Tatlılığıyla da kısa sürede sosyal medyanın göz bebeklerinden biri oldu!

Instagram’ın favorisi Eliz, bu kez bir ankete konu oldu.

Ezici Çoğunlukla Buse Varol Kazandı!

Buse Varol anket

Çiftin çocuklarından Burak, büyüdükçe iyice babası Alişan’a benzemeye başladı. Ancak Eliz henüz 6 aylık bile değil, o yüzden kime benzediğini çözmek zor! Benzerlik konusunu aralarında tatlı bir rekabete dönüştüren çift, Eliz için enteresan bir yol seçti. Buse Varol, kendi bebeklik fotoğrafıyla Eliz’i karşılaştırdı. “Eliz bana benziyor mu?” sorusunun çok bariz bir cevabı vardı!

Buse Varol anket

Eliz büyüdükçe annesinin bir kopyasına dönüşecek gibi duruyor. Kim bilir, belki o da annesinin izinden giderek Miss Turkey’e katılır ve oyuncu olur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz