Başak Dizer Tatlıtuğ Bodrum’daki Koronavirüs Kampının Ardından Kendini “Sanat Köyüne” Attı!

Aleyna

Haberler

7 Aralık 2020

Başak Dizer Tatlıtuğ Bodrum’daki Koronavirüs Kampının Ardından Kendini “Sanat Köyüne” Attı!

Türk sinema sektörünün günümüzdeki jönlerinden Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer! Bu güzel çiftin uyumuna içimiz eriyor adeta! 2016 yılında dünyaevine giren çiftimiz hayatlarını Instagram’da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor! Bugün ise Başak Dizer, Yılmaz Erdoğan’ın kurduğu Köyceğiz projesini ziyaret edip; oradan pek çok görüntü paylaştı!

Koronavirüs Önlemi!

Sağlıklı yaşam sevdasıyla ün salan Başak Dizer, bu huyunu eşi Kıvanç Tatlıtuğ’a da geçirmiş anlaşılan!

Pandeminin başından beri iki kere hastaneye giden ve birinde zatürre teşhisi konulan Kıvanç Tatlıtuğ, son günlerde havaların soğumasıyla ülkemizde artan vaka sayıları yüzünden erkenden önlem almak istedi ve eşi Başak Dizer ile birlikte kendilerini Bodrum’da bulunan özel bir detoks kampına attı! Geceliği tam 11 bin TL olan bu kampta iki gece kalan çift, “Viral Enfeksiyonlardan Korunma Programı” isimli bir program için 22 bin TL’yi gözden çıkardı! Bu programın Koronavirüs için bağışıklığı güçlendirdiği biliniyor.

bodrum viral enfeksiyon korunma kampı

Program boyunca; sağlıklı beslenme eğitimleri, vitamin yüklemeleri gibi pek çok uygulamaya katılan Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çifti, bugünlerde Yılmaz Erdoğan’ın Köyceğiz’deki sanat köyünü ziyaret ettiler!

Yılmaz Erdoğan’ın Sanat Köyü!

12 yıl önce büyükşehirin keşmekeşinden bunalan ve organik beslenmeye merak salan Yılmaz Erdoğan; ilk zamanlar evinde sebzeler yetiştirmeye çalışsa da bu ona yeterli gelmedi ve arazi aramaya başladı! Pek çok yerde arazi ve çiftlikleri inceleyen Yılmaz Erdoğan istediği gibi bir arazi bulamadı.

2014 yılında Fethiye’de Son Umut isimli filmi çekerken, Yılmaz Erdoğan’ın arazi aradığını duyan bir köylü; Yılmaz Erdoğan’a: “Köyceğiz’de bir at çiftliği var, bir bakın” dedi ve Yılmaz Erdoğan’ın Köyceğiz’de 120 dönüm arazi sahibi olmasına vesile oldu!

Yılmaz Erdoğan, ilk zamanlar arazide sadece kendine bir ev yaptırdı ve bahçesine çeşitli meyve ve sebzeler ekti ama 2016 yılında işi daha da büyütmeye karar verdi ve arazinin bir kısmını sanat köyü haline getirdi. Sanat köyünün içinde; film stüdyosu, ekibinin kalacağı pansiyon, senaryolarını yazdığı iki katlı çardak, futbol sahası gibi pek çok farklı şey var!

blank

Yılmaz Erdoğan’ın kurmuş olduğu bu köyde bugüne kadar Ekşi Elmalar, Tatlım Tatlım, Kolonya Cumhuriyeti ve Deliha 2 çekildi.

Başak Dizer’den Sanat Köyü Ziyareti!

Instagram’ı aktif olarak kullanan Başar Dizer, Yılmaz Erdoğan’ın Köyceğiz’de bulunan sanat köyünü ziyaret etti ve oradan pek çok fotoğraf ve video çekerek; takipçilerine kısa bir tur yaptırdı!

Başak Dizer, Yılmaz Erdoğan’ın sanat köyünü çok beğendi!

Başak Dizer Sanat Köyü
Başak Dizer Sanat Köyü
Başak Dizer Sanat Köyü
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz