Sıla’dan Ayrılan Hazer Amani Ayrılığın Acısını Koluna Dövme Yaptırdı: “Ben Sana Hiçbir Şey Değilim!”

Aleyna

Haberler

19 Ocak 2021

Sıla’dan Ayrılan Hazer Amani Ayrılığın Acısını Koluna Dövme Yaptırdı: “Ben Sana Hiçbir Şey Değilim!”

Geçtiğimiz yıl nikah masasına oturan Hazer Amani ve Sıla, geçtiğimiz gün evliliklerini sessizce bitimiş ve 15 dakika içinde tek celsede Bodrum’da boşanarak yollarını ayırmıştı.

Sıla ve Hazer Amani

Ayrılığı zor geçiren tarafın ünlü şef Hazer Amani olduğu ise, Instagram paylaşımlarından belli oluyordu! Şiirler ve üzgün sözler paylaşan Hazer Amani, bu sefer ünlü Türk şairlerden Cemal Süreya’nın dizelerini dövme olarak koluna kazırttırdı ve Instagram’dan takipçileriyle yeni dövmesini paylaştı. Ancak birkaç saat sonra paylaşılan story, Hazer Amani tarafından kaldırıldı! Anlaşılan aşk acısını çok yoğun yaşıyor Hazer Şef!

Geçtiğimiz Yılbaşında Nikah Masasına Oturdular!

Sıla ve Hazer Amani

2020’nin Ocak ayında sade bir nikahla hayatlarını birleştiren Sıla ve Hazer Amani, Koronavirüs karantina sürecini de evde beraber geçirdiler. Hatta birkaç yayına ve programa beraber katılan çiftimizin mutluluğu gözlerinden okunuyordu! Ancak kısa süre sonra ayrılık haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü.

15 Dakika İçinde Boşandılar!

Hazer Amani ve Sıla’nın büyük bir aşkla başlayan evlilikleri maalesef ki uzun soluklu olmadı ve birkaç ay önce boşanacakları iddia edilmeye başlandı. İddiaların ortaya atılmasından kısa bir süre sonra, doğrulanan ayrılık haberinin ardından çiftimiz evlerini de ayırdı.

Sıla ve Hazer Amani

Son olarak dün Bodrum’da boşanma davaları görülen Hazer Amani ve Sıla; 15 dakika içinde tek celsede boşandı ve tarafların birbirinden maddi ya da manavi bir talepleri olmadı.

Hazer Amani’den Anlamlı Dövme!

Ayrılık haberlerinin çıkmasıyla karalar bağlayan Hazer Amani, o dönemlerde sık sık şiirler ve hüzünlü sözleri Instagram hesabından paylaşıyordu. Hazer Şefin bu paylaşımlarının Sıla’ya gönderme olduğu iddia ediliyordu hep.

Sıla ve Hazer Amani

Geçtiğimiz günlerde ise Hazer Amani’den herkesi şaşırtan bir hamle geldi. Cemal Süreya’nın: “Baktım sana kızgın değilim, kırgın değilim, dargın değilim. Kısacası artık ben sana hiçbir şey değilim.” sözlerini koluna dövme olarak yaptırdı ve Instagram hesabından bir kare paylaştı. Ancak bu storyi birkaç saat sonra kaldırdı. Hazer Amani’nin bu manalı dövmesi, aşk acısına yoruldu!

Hazer Amani dövme
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz