Sefa Doğanay “Doldurabilinir Matara” Tanıtan Duygu Özaslan’ı Çok Fena Ti’ye Aldı: “Marka da Gözüksün!”

Aleyna

Haberler

20 Ocak 2021

Sefa Doğanay “Doldurabilinir Matara” Tanıtan Duygu Özaslan’ı Çok Fena Ti’ye Aldı: “Marka da Gözüksün!”

Sefa Doğanay, Yetenek Sizsiniz Türkiye’de kendini gösterdiğinden beri hayatımızda olan bir komedyen. Hem taklit yeteneği hem mizah gücü olarak özellikle Instagram’da oldukça seviliyor! Bazen ünlü simalarla dalga geçen Sefa Doğanay bazen de kendi yarattığı karakterlerle takipçilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Özellikle de dünya markalarının yeni kreasyonlarını ti’ye almayı pek seviyor!

Sefa Doğanay son olarak ise, ünlü Instagram fenomeni Duygu Özaslan’ın “tekrar doldurulabilir matara” tanıtımını ti’ye alan bir video çekti ve bu videoyu Instagram hesabında paylaştı. Sefa Doğanay’ın bu videosu kısa süre içinde büyük beğeni topladı.

Duygu Özaslan’dan Tekrar Doldurulabilir Matara Tanıtımı!

Son zamanlarda özellikle Instagram’da yaşanan “Linki koydum, yukarı kaydırın!” curcunası, ünlü simaların takipçilerine gına getirmiş durumda. Bazı fenomenlerin “linkini verdiğini” ürünler ise evlere şenlik!

Mesela son olarak, en sevilen Youtuberlardan ve Instagram fenomenlerinden olan Duygu Özaslan spor salonu için aldığı matarayı tanıttı. Ancak, takipçilerinin sanki ilk kez matara görüyormuş gibi bir tanıtım yapması alay konusu oldu! Özellikle de “Tekrar doldurulabiliyor ve ağzı sayesinde küçük küçük yudumlar alabiliyorsunuz” demesi üzerine sosyal medyada kazan kaynamaya başladı. Duygu Özaslan’ı ti’ye alan isimlerden biri de parodi ve tiplemeleriyle ünlenen Sefa Doğanay oldu!

Sefa Doğanay’dan Duygu Özaslan Takliti!

Yıllardır hayatımızda olan Sefa Doğanay, pek çok ünlü markayı ti’ye alınmasıyla gündem oluyor. Son olarak Balenciaga markasının yeni kreasyonuyla ilgili herkesi güldüren bir cosplaye imza attı:

Tabii Duygu Özlaslan’ın “matara tanıtımı” sosyal medyada dalga konusu olunca, Sefa Doğanay bu fırsatı kaçırmak istemedi ve “Youtuber Seyfi Dalaslan” isimli bir tipleme yaratarak, Duygu Özaslan’la adeta dalga geçti:

Sefa Doğanay: “Dur şöyle yapayım da markası görünsün!” diyerek Duygu Özaslan’ın marka gösterme huyuna da gönderme yapmayı ihmal etmiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz