Söylemezsem Olmaz Programının İddiasına Göre Şeyma Subaşı’nın Paylaştığı Araçlar Sevgilisinin Değilmiş!

Aleyna

Haberler

19 Ocak 2021

Söylemezsem Olmaz Programının İddiasına Göre Şeyma Subaşı’nın Paylaştığı Araçlar Sevgilisinin Değilmiş!

Beyaz TV’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz’da; Bircan Bali, Arto Dalga ve Seren Serengil dedikodu kazanını bugün de kaynattı! Özellikle Hadise ve Şeyma Subaşı’nın sevgilisi hakkında oldukça ilginç iddialar ortaya atıldı.

Bildiğiniz gibi Söylemezsem Olmaz programı, magazinde gündem belirleyen programlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Seren Serengil’in yakın arkadaşı şarkıcı Arto Dalga’nın da programa sunucu olarak katılmasının ardından gıybetin dozu birkaç tık daha arttı! Ortaya atılan iddialardan biri de; Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı ve onun yeni sevgilisi Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin mesleğiyle alakalıydı!

Şeyma Subaşı’nın Varlıklı Sevgilisi!

Şeyma Subaşı kendi deyimiyle Şeyma’s Fairy Tale yaşamaya başladı! Şeyma’ya peri masalını yaşatan isim ise Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi oldu. Özellikle bir süredir sevgilisinin yüzünü sır gibi saklayan Şeyma Subaşı, artık gizleme ihtiyacı duymadan hem sevgilisini hem de garajında duran milyonluk lüks araçları Instagram’da paylaşıyor!

Mohammed Alsaloussi’nin Mısırlı bir milyarder olduğunu biliniyor. Hatta Şeyma Subaşı’nın eski eşi Acun Ilıcalı’ndan bile daha varlıklı olduğu iddia edilmişti. Şeyma Subaşı’da bu iddiayı kanıtlamak istercesine, sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin araçlarıyla uğraştığı bir videoyu Instagram hesabından paylaştı! Bu videolar ise, takipçileri tarafından “görgüsüzlük” olarak adlandırıldı.

Söylemezsem Olmaz Programında Ortaya Atılan İddia!

Beyaz TV’nin sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz’da bugün ilginç bir iddia ortaya atıldı. Sık sık Amerika’ya gidip gelen Arto Dalga, Amerikalı arkadaşlarından duyduğu bir iddiayı izleyicilerle ve programın diğer sunucularıyla paylaştı. Arto’nun dediğine göre, Şeyma Subaşı’nın Mısırlı sevgilisi aslında söylenilen kadar varlıklı değil! Hatta Şeyma Subaşı’nın Instagram hesabından paylaştığı arabalar da Mohammed Alsaloussi’nin değil.

Mısırlı Mohammed Alsaloussi’nin mesleği, aslında Arabistan’dan ya da Mısır’dan gelen yabancılara eşlik ederek arabayla gezmesini sağlamakmış. Arto: “Benim çocukla ilgili Amerika’dan aldığım bir habere göre, muhtemelen kendi ülkesinden gelen, Arabistan’dan ya da Mısır’dan gelen turistlere eşlik eden konsiyerj hizmeti sağlayan biri olduğunu duydum ama sadece duydum!” açıklamasının ardından Bircan Bali ise “Şirketin arabası mı yani?” diye sorarak şaşkınlığını gizleyemiyor.

Eğer bu iddia doğruysa, Şeyma Subaşı’nın storysinde gördüğümüz lüks araçlar Mohammed Alsaloussi’nin değil. Aman bu iddiayı Şeyma Subaşı duymasın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz