O Ses Rap İçin Soluğu İstanbul’da Alan Acun Ilıcalı Çekimlerden Video Paylaştı: O Ses Rap’ten İlk Görüntüler!

Aleyna

Haberler

19 Ocak 2021

O Ses Rap İçin Soluğu İstanbul’da Alan Acun Ilıcalı Çekimlerden Video Paylaştı: O Ses Rap’ten İlk Görüntüler!

Exxen yapımları izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Son olarak Exxen’in yeni dizisi olan “Olağan Şüpheliler” çekimlerine yakında başlanacağı haberini almıştık. Geçtiğimiz günlerde ise Acun Ilıcalı Exxen’de yayınlanacak olan “O Ses Rap” jüri üyelerini kendi Instagram hesabından açıklamıştı. O Ses Rap çekimleri çoktan başladı, Acun Ilıcalı beğendiği bir rap performansını storylerde paylaştı bile!

O Ses Rap Geliyor!

İnternet dünyasında Exxen’in ismi geçmesinin ardından, Exxen’de yayınlanacak olan projelerle ilgili iddialar ortaya atılmıştı. Bu iddialardan biri de; bir rap yarışmasıydı. Hatta söylentilere göre yarışma jürileri ünlü rapçiler Sagopa Kajmer ve Ceza olacaktı, programın sunuculuğunu ise Enis Arıkan üstlenecekti. Bu iddiadan doğru çıkan tek şey Exxen’de bir rap yarışması düzenlenmesi oldu. Hem de “O Ses Rap” ismiyle!

O Ses Türkiye Rap jürileri

O Ses Rap yarışması, adından da anlaşılacağı üzere, Türkiye’nin sevilen müzik ve ses yarışmalarından olan O Ses Türkiye’yle aynı konsepte sahip olacak. Jüride olan isimler ise herkesin yakından tanıdığı ve dinlediği isimler: Hadise, Mero, Murda ve Eypio!

blank

Hadise, yıllardır O Ses Türkiye koltuğunda oturan bir jüri olduğu için onu artık tanıyoruz. O Ses yarışmasının orijinal versiyonuna ara sıra rapçiler katılıyor ve izleyiciler tarafından da oldukça seviliyordu. Bakalım sadece rap şarkılardan ve rap jürisinden oluşacak olan O Ses Rap yarışması Exxen izleyicileri tarafından beğenilecek mi?

Acun Ilıcalı Çekimlerden Story Paylaştı!

Survivor 2021 çekimleri için Dominik’te olan Acun Ilıcalı, O Ses Rap çekimlerinin başlamasıyla soluğu İstanbul’da aldı. Acun Ilıcalı’nın rap müziği ne kadar çok sevdiği herkesin malumu, böyle bir programı kaçırmaması oldukça normal!

Geçtiğimiz yıllarda da Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yarışmasında beğendiği performansları Instagram hesabında storyler kısmında paylaşıyordu. Bu gelenek; O Ses Rap yarışmasında da değişmedi! İlk bölüm çekimlerinden story paylaşan Acun Ilıcalı bu performansı oldukça beğenmiş anlaşılan.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz