Son Günlerde Bol Bol Yaz ve Deniz Temalı Paylaşımlar Yapan Şevval Şahin, Şeyma Subaşı’na Özeniyor Olabilir mi Acaba?

Ayşegül S.

Haberler

1 Mart 2021

Son Günlerde Bol Bol Yaz ve Deniz Temalı Paylaşımlar Yapan Şevval Şahin, Şeyma Subaşı’na Özeniyor Olabilir mi Acaba?

19 yaşında Türkiye güzeli seçilen Şevval Şahin sosyal medyanın gündeminde olmayı bir şekilde başaran isimlerden. Ancak son zamanlarda yaptığı yaz temalı paylaşımlar takipçilerinin aklına bazı benzerlikler getirdi açıkçası. Acaba Şevval Şahin paylaşımlarında Şeyma Subaşı ile aynı tema üzerinden gidiyor olabilir mi?

Şevval Şahin’in Bitmeyen Tatil Görüntüleri

Şevval Şahin bir süredir Bali tatil fotoğrafları ile magazin gündemini kaplamaya devam ediyor. Ama bu fotoğraflar bir yandan ünlü güzel hakkında farklı yorumlara da neden oluyor.

Bir Şeyma Subaşı Klasiği mi?

Şevval Şahin’in sürekli yaz ve deniz fotoğrafları paylaşması bazı takipçilerin aklına Şeyma Subaşı’ nı getirdi doğal olarak. Bir süredir Şeyma Subaşı da aynı şekilde deniz ve tekne temalı paylaşımlarla gündemde. Fakat bu kadar da değil. Şevval Şahin paylaşımlarının takipçilerin aklında böyle bir çağrışım yapmasının bir nedeni daha var.

Sporu İhmal Etmiyoruz İmajı!

Her iki ünlü isim de spor yaptıkları anların video paylaşımlarını yayınlayınca takipçilerin aklındaki soru daha da belirginleşti diyebiliriz. Acaba gerçekten de Şevval Şahin Şeyma Subaşı’nın izinden mi yürüyor?

Şeyma Subaşı’nın spor videoları ve fotoğrafları herkesin bildiği bir klasik haline gelmişken Şevval Şahin de aynı paylaşımı yapınca bu eleştirilere maruz kaldı belli ki.

Kimi Kendall Jennar Dedi Kimi Çok Zayıf!

Bu kıyaslamalar belki Şevval Şahin’i kızdırmış olabilir. Ama daha da kötüsü var ki o da takipçilerinin bikinili fotoğraf için neredeyse ikiye bölünmüş olması. Ünlü magazin güzelinin Bali tatilinden paylaşmış olduğu bikinili fotoğraflar bazı takipçileri tarafından çok zayıf olarak değerlendirildi. Ama tabii ki kendisini Kendall Jennar’a benzetenler de oldu. “Kendall Jenner’dan neyi eksik” diyerek Şevval Şahin’i destekleyen yorumlar da yapıldı.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz