Alişan’ın Kalabalık Aile Saadeti! Buse Varol Kayınvalidesinin Doğum Gününü Kutladı: “Bitanecik kocamın annesi”

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

Alişan’ın Kalabalık Aile Saadeti! Buse Varol Kayınvalidesinin Doğum Gününü Kutladı: “Bitanecik kocamın annesi”

Ünlü şarkıcı Alişan ve oyuncu eşi Buse Varol, mutluluklarıyla parmak ısırtıyor. Bugün yine ilan-ı aşk eden çift, akşam da ailece doğum günü kutladı.

Alişan Buse Varol Eliz ve Burak

Ünlü şarkıcı Alişan ve oyuncu eşi Buse Varol, tam bir “ideal aile”. Geçen ay ikinci çocukları Eliz’e kavuşan çift, bugünlerde yeni hayatlarına alışmaya çalışıyor. Tüm yorgunluklarına rağmen mutluluk sarhoşu oldukları da Instagram paylaşımlarından belli oluyor. Malum, Alişan ve Buse Varol, neredeyse attıkları her adımı Instagram’dan paylaşıyor!

Burak Çok Popüler!

Alişan ve Burak

Çiftin 2 yaşına giren oğlu Burak, “abi” olduktan sonra sosyal medyada çok popüler olmaya başladı! Kardeşine olan ilgisi, hiç bitmeyen neşesi ve oynadığı oyunlar herkesin çok ilgisini çekiyor. Örneğin, kardeşi Eliz için okuduğu dualar çok ses getirmişti.

Ama Eliz’i biraz da kıskanıyor sanki!

Alişan ve Buse Varol, sosyal medyadaki Burak paylaşımlarına bugün biraz ara verdi. Bu paylaşımların yerini birbirlerine ettikleri ilan-ı aşklar aldı!

“Baş harfi sen”

Buse Varol ve Alişan

Buse Varol, çocuklarıyla ilgilendikten sonra biraz da kendine vakit ayırmak istedi ve kuaförün yolunu tuttu. Çünkü akşam kayınvalidesinin doğum gününü kutlayacaklardı!

Buse Varol, kuaförden dönüş yolunda Kenan Doğulu’nun meşhur şarkısı “Baş Harfi Ben” şarkısını duyunca kendisini tutamadı. “Baş harfi SEN” diyerek şarkıyı eşi Alişan için paylaştı!

Aile Saadeti Akşamı

Çift daha sonra çocuklarını da alarak Alişan’ın annesi Suzan Hanım’ın doğum gününü kutlamaya gitti. Çocukları ve torunlarıyla güzel bir akşam geçiren Suzan Hanım’ın mutluluğu görülmeye değerdi!

Buse Varol Alişan Suzan Tektaş

Buse Varol’un eşinin annesiyle çektirdiği bu fotoğraf da “Maşallah” dedirtti. Buse Varol, Aslıhan Doğan Turan falan derken, bu ara kayınvalidesiyle kavga eden değil onunla iyi geçinen ünlülere rastlar olduk. Baksanıza, Beren Saat bile Serpil Doğulu’yla buzları eritti!

Buse Varol Suzan Tektaş

Suzan Hanım’a çocukları ve torunlarıyla beraber nice mutlu yaşlar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz