Benzerlikler Çoğalıyor! Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya da Şeyma Subaşı Gibi Yoga Yapıyor

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

Benzerlikler Çoğalıyor! Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya da Şeyma Subaşı Gibi Yoga Yapıyor

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın Şeyma Subaşı’yla tek benzerliği yüzü değilmiş! Altunkaya’nın yoga yaptığı anlar sosyal medyada yayıldı.

Acun Ilıcalı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, 2018’in kasım ayında kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı’yla yollarını ayırdı. Çok konuşulan ve eleştirilen bu evliliğin ardından bir süre kendini ciddi ilişkilerden uzak tuttu. Yine de adı Itır Esen, Deren Talu gibi pek çok kişiyle aşk dedikodusuna karıştı. Bu isimlerden birinin üstünde özellikle duruluyordu, Ayça Çağla Altunkaya!

Gizlemeye Özen Gösterdiler

Ayça ÇağlaAltunkaya Acun Ilıcalı

Ayça Çağla Altunkaya hakkında bilinen tek şey Yalova’da yaşaması ve adıydı. Sadece yaşını öğrenmek bile infial yaratmaya yetti! Ayça Çağla Altunkaya, 1999 doğumlu, yani Acun Ilıcalı’dan tam 30 yaş küçük.

Şeyma Subaşı’na Çok Benziyor!

Şeyma Subaşı Ayça Çağla Altunkaya

Ayça Çağla Altunkaya hakkındaki diğer bir ilginç detay da Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı’nı andırması. Özellikle bazı fotoğraflara bakıldığında inanılmaz bir benzerlik göze çarpıyor. Bugün öğrendik ki, iki kadın arasında bir benzerlik daha var!

O da Yoga Yapıyormuş

Malum, Şeyma Subaşı spor ve sağlıklı beslenme konusunda çok özenli davranıyor. Yıllardır düzenli spor yapan Şeyma Subaşı, son dönemde de yoga ve meditasyona sardı. Yoga videolarını da sık sık Instagram’dan paylaşmaya başladı. Ama yoga pozları bugün ondan değil Ayça Çağla Altunkaya’dan geldi!

Ayça Çağla Altunkaya

Meğer o da yogaya merak sarmış. Hatta epey kabiliyetli bir öğrenciymiş. Ama iki kadın arasındaki benzerlik sadece fiziksel özellikleri gibi duruyor! Ayça Çağla Altunkaya, Şeyma Subaşı’nın aksine fazla ortalarda görünmüyor ve sosyal medya profillerini gizli tutuyor. Baksanıza, yoga pozlarını bile eğitmeninin sayfasında görebildik!

Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya

Ayça Çağla Altunkaya, Şeyma Subaşı’nın aksine fazla ortalarda görünmüyor ve sosyal medya profillerini gizli tutuyor. Böylece, mutlu çift ilişkilerini gözlerden uzak ve huzurlu bir şekilde yaşama fırsatı buluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz