Öğretmen Ders Anlatırken O sosyal Medyada! Böyle Giderse Buse Varol Sınıfta Kalacak

Aleyna

Haberler

13 Mayıs 2021

Öğretmen Ders Anlatırken O sosyal Medyada! Böyle Giderse Buse Varol Sınıfta Kalacak

Evlilikleri ve aile yaşantılarıyla magazin gündeminde adeta örnek teşkil eden Alişan- Buse Varol çifti tehlikenin eşiğinden döndü. Son zamanlarda yaşananları şanssızlık olarak değerlendiren Buse Varol, şansını döndürmek için harekete geçti.

Setlerden Uzak Sosyal Medyaya Yakın!

Ünlü oyuncu Buse Varol, şarkıcı Alişan ile 2018 yılında evlenmiş ve 2019 yılında oğlu Burak’ı dünyaya getirmişti. Geçtiğimiz günlerde de kızı Eliz’i kucağına alan Buse Varol, uzun süredir setlerden uzak kaldı.

Felaketin Eşiğinden Döndü

Bu süre içerisinde sosyal medyayı aktif olarak kullanan Buse Varol, çocuklarının gelişimi ile ilgili bilgiler paylaşarak diğer annelere ve anne adaylarına ışık tutmaya çalışıyor. Buse Varol’un samimi paylaşımları oldukça beğeniliyor ve her geçen gün takipçi sayısı artıyor. Buse Varol’un takipçi sayısındaki artış ve paylaşımlarına gelen samimi yorumlar, kötü niyetli kişilerin gözünden kaçmamış olacak ki, geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncunun hesabı hacklendi.

blank

Buse Varol’un hesabını ele geçiren kişiler, takipçilerine bir oyun için para yatırarak daha fazla para kazanabileceklerini söyleyen bir paylaşım yaptı. Şans eseri, hesabının başkalarının eline geçtiğini erken farkeden Varol, vakit kaybetmeden takipçilerini uyardı ve siber suçlar birimine şikayette bulundu. Böylelikle, olası bir dolandırıcılık felaketini engellemiş oldu.

Hayatının Şokunu Yaşadı

blank

Hesabının ele geçirilmesiyle hayatının şokunu yaşayan Buse Varol, şansını tersine döndürmek istemiş olacak ki, dün theta healing dersleri almaya başladı. Defterini kalemini alıp, bilgisayar başında online ders dinleyen güzel oyuncu, o anların fotoğrafını çekerek sosyal medya hesabında paylaştı. Güzel oyuncu paylaşımına “3 günlük theta healing dersimin 2. günündeyim, muazzam bir deneyim. Ders bitiminde Amerika’dan theta healing uygulayıcısı sertifikam gelecek, çok heyecanlıyım. Sizlerle de paylaşmak istedim” notunu düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz