“Retrograde” Şarkısıyla Dünyaya Açılan Aleyna Tilki’den Şok Açıklamalar: “Dünya Starlarından Tek Farkım…”

Aleyna

Haberler

3 Mart 2021

“Retrograde” Şarkısıyla Dünyaya Açılan Aleyna Tilki’den Şok Açıklamalar: “Dünya Starlarından Tek Farkım…”

Dünyaya açılmak için ilk adımını atan güzel şarkıcı Aleyna Tilki, “Retrograde” şarkısını geçtiğimiz hafta yayınladı! Güzel şarkıcı, yeni şarkısının teaserını yayınladığında istediği kişilerden destek göremediğini açıklamış ve isyan etmişti. Hatta ünlü fenomen Kerimcan Durmaz’la aynı gün şarkısını sevenleriyle buluşturan Aleyna Tilki herkesi şaşırtmıştı.

Aleyna Tilki

Aleyna Tilki’nin “Retrograde” şarkısı yayınlandı, güzel şarkıcı yeni şarkısını yayınladıktan sonra ilk kez NR1 Türk FM’e röportaj vererek içini döktü. Fakat Aleyna Tilki’nin röportajında “Dünya starlarından tek farkım Konya’da doğmuş olmam!” demesi kafaları karıştırdı!

Aleyna Tilki İsyan Etti!

aleyna tilki

Bildiğiniz gibi Aleyna Tilki, uzun süredir “dünya starı” olmak istediğinden bahsediyordu. Dediğini de yaptı! İlk olarak Instagram hesabından şarkının ve klibin teaserını yayınlayan güzel şarkıcı; basından ve sosyal medyadan istediği desteği göremeyince isyan bayrağını çekti: “Karşınıza çok küçük yaşta çıktım. Ne kadar çalıştığımı aslında hepiniz biliyorsunuz ve bu sefer, küçük yaşıma rağmen yapayalnız kalışıma, tüm çocukluğumu işime feda etmeme değdi! Artık 26 Şubat’ta ülkemi dünyada temsil etmek adına çok büyük bir adım atıyorum. Attığım tek adım bile her yerde haber olurken bugün, dünyada çıkacak olan şarkımı desteklemediniz. Oysaki ben size bazen küssem de sizi gerçekten sevdim ve soğuk havada da, zor zamanlarımda da elimden geldiğince her zaman size kalpten vakit ayırdım.” Bu arada detaylar için:

Bu isyanının ardından 26 Şubat’ta şarkısını yayınlayan Aleyna Tilki, bu defa da Kerimcan Durmaz engeline takıldı. Ünlü fenomen de yeni şarkısı “Peşimde”yi aynı gün yayına aldı. Hal böyle olunca sosyal medyada Kerimcan Durmaz’ın şarkısıyla Aleyna Tilki’nin şarkısı karşılaştırılmaya başlandı. Hatta Youtube Trendler’de de Kerimcan Durmaz’ın “Peşimde”si Aleyna Tilki’yi geçerek zirveye oturdu.

Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki

Sosyal medya kullanıcıları da Kerimcan Durmaz’ın klibini ve şarkısını Aleyna Tilki’nin şarkısından daha çok beğenmişlerdi. Hatta Aleyna Tilki’nin şarkı çıkarttığını, Kerimcan Durmaz’la karşılaştırılmaya başlanınca öğrenenler bile vardı!

Şarkı Sonrası İlk Kez Konuştu!

Aleyna Tilki’nin neden Kerimcan Durmaz’la aynı gün şarkı çıkarttığını merak ediyorduk. Fakat NR1 Türk FM’e konuşan Aleyna Tilki, merakımızı giderdi! Meğerse güzel şarkıcı yeni şarkısını astroloğunun tavsiyesi üzerine 26 Şubat’ta çıkartmış.

Aleyna Tilki

Aleyna Tilki’nin tek açıklaması bu değil elbette. “Retrograde” şarkısına gelen kötü yorumları kıskançlığa bağlayan güzel şarkıcı “Beni dünya starlarından ayıran şey Konya’da doğmuş olmam. Konya’da doğmuş olmam bana çok şey kattı!” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Birisi 5 Mart 2021

Şuna güzel deyip durmayın tikinin teki onu bu kadar sevmeyen varken nasıl hala kıskançlık diyebiliyo anlamıyoruz dünya starı olmak için yabancı dil yetmez kalite lazım yapamamış işte kabul edin

Yorum Yaz