Sefirin Kızı Setinden Yeni Poz Geldi! Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül’den Rönesans Pozu!

Aleyna

Haberler

18 Aralık 2020

Sefirin Kızı Setinden Yeni Poz Geldi! Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül’den Rönesans Pozu!

Ekranların en popüler dizilerinden Sefirin Kızı, set fotoğraflarıyla da popüler! Uraz Kaygılaroğlu, Neslihan Atagül ve Deniz Işın’dan yeni bir poz geldi!

Geçen sezon başlayan “Sefirin Kızı” dizisi Engin Akyürek ve Neslihan Atagül ikilisini tekrar televizyon ekranlarına döndüren dizi olarak dikkati üzerine çekti. Destansı bir aşk hikayesini anlatma iddiasıyla yola çıkan dizi ilk bölümünden itibaren yüksek reytingler aldı. “Nare ve Sancar” fanları da sosyal medyayı esir aldı! Ama bu noktada Uraz Kaygılaroğlu’nun canlandırdığı Gediz karakteri devreye girdi.

Bu reyting başarısındaki en büyük paylar dizinin Bodrum’da çekilmesine ve Uraz Kaygılaroğlu’nun oynadığı Gediz karakterine aitti! Çünkü “Sen Anlat Karadeniz” dizisinin ardından “Sefirin Kızı” yapımına el atan senaristler Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem yine kadın düşmanı bir senaryoya imza atmayı başardı. Bu senaryoda kadın olmaya dair umut ışığı veren tek karakter ise ironik şekilde Gediz’di!

Setten Yeni Fotoğraflar!

“Sefirin Kızı” Uraz Kaygılaroğlu’nun popülaritesini artırırken diğer oyuncuların duruşuna ise biraz zarar verdi. Çünkü duyarlılıkları ile bilinen oyuncuların neden senaryonun gidişatını kabul ettikleri anlaşılamadı! Yine de oyuncular dizi setinden eğlenceli anlar paylaşmaya ve Bodrum’daki mutluluklarını anlatmaya devam etti. Bugün set pozlarından bir yenisi daha geldi!

Deniz Işın, Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül fotoğrafı

Diziye Doktor Sahra karakteriyle son katılan isimlerden biri olan Deniz Işın, set ekibiyle hemen kaynaşmış gibi görünüyor! Başrol oyuncuları Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu ile “rönesans pozu” paylaşan Işın’a yüzlerce yorum ve beğeni mesajı yağdı.

Öte yandan, dizinin son bölümlerinde ortaya çıkan Sahra-Gediz aşkı da öyküye yeni bir ivme kazandırdı. Kim bilir, belki de dizi ağır eleştirilerden bu şekilde kurtulur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz