Söylemezsem Olmaz’ın Çılgın Yorumcuları Arto ve Bircan Bali Önce Kavga Etti Sonra Bu Görüntüleri Vererek Sosyal Medyayı Salladı

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Söylemezsem Olmaz’ın Çılgın Yorumcuları Arto ve Bircan Bali Önce Kavga Etti Sonra Bu Görüntüleri Vererek Sosyal Medyayı Salladı

Geçtiğimiz günlerde canlı yayında birbirine giren Arto ve Bircan Bali, bu sefer de eğlenceli görüntüleriyle sosyal medyayı salladı. O görüntüler takipçileri tarafından çok konuşuldu.

Önce Gerildiler!

Geçtiğimiz günlerde Arda Turan ve Berkay Şahin davasını canlı yayında yorumlayan Söylemezsem olmaz sunucuları Bircan Bali ve Arto, birbirlerine girmişlerdi. Arda Turan’ın bir gece kulübünde popçu Berkay Şahin’in eşini taciz ettmesi üzerine Turan ve Şahin arasında kavga çıkmış, olay mahkemeye taşınmıştı. Bu olaylardan sonra ise Arda Turan’ın, Caner Erkin’in intikamını aldığı söylentileri dolaşmaya başlamıştı. Önceki yıllarda şarkıcı Berkay ve Caner Erkin’in eşi Asena Erkin, bir AVMnin bebek bakım odasından çıkarken görüntülenmiş ve Asena erkin’in eşini aldattığı öne sürülmüştü. Bunun üzerine çift boşanmışlardı. Arda Turan’ın Berkay’ın eşini taciz etmesi ise bir kesim tarafından Caner Erkin’in intikamını almak olarak değerlendirilmişti.

blank

Canlı yayında bu konu üzerine konuştukları esnada Bircan Bali, intikam söylentilerine yönelik olarak Arto’ya ‘Ona mı kaldı’ şeklinde tepki göstermişti. Yayın arkadaşının bu sözlerine çok sinirlenen Arto ise adeta cinnet geçirmişti. ‘Ruh hastası, ben arkadaşımı eve alacağım o da benim karımı ayartacak’ şeklinde bağırmaya başlayan Arto çok zor sakinleşmişti. Arto’nun Bircan Bali’ye ‘Sen benimle Dalga mı geçiyorsun’ şeklinde çıkışması üzerine iki sunucu arasında oldukça gergin anlar yaşanmıştı.

Sonra Dans Ettiler!

Gerginlikleri pek de uzun sürmeyen sunucular Arto ve Bircan Bali, bu sefer kavga ile değil, dans performanslarıyla sosyal medyayı salladı. İkili, Bircan Bali’nin seslendirdiği son günlerin popüler şarkısı ‘martılar’ eşliğinde latin esintisi taşıyan bir dans performansı sergiledi. Arto o anların videosunu sosyal medya hesabında paylaştı. Ünlü sunucuların videosu takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz