54 Ülkeye Satılan Sen Çal Kapımı’yla İlgili Konuşan Melisa Döngel Final İddialarını Yanıtladı: Öyle Bir Karar Yok

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

54 Ülkeye Satılan Sen Çal Kapımı’yla İlgili Konuşan Melisa Döngel Final İddialarını Yanıtladı: Öyle Bir Karar Yok

Bir yaz dizisi olarak başlayan ama gönülleri fethedip kışın da izleyicileri ile buluşmaya devam eden Sen Çal Kapımı için bir süredir final iddiaları gündemdeydi. Fakat sempatisi sınırları aşıp 54 ülkeye yayılan dizinin akıbeti ile ilgili ise Melisa Döngel’den rahatlatan açıklama geldi. İşte ünlü oyuncunun paylaşımı!

Güzel Gidiyoruz!

Sen Çal Kapımı dizisinin Ceren’inden diziyle ilgili güzel haber. Ünlü oyuncu dizinin bitip bitmeyeceğine dair sorulan sorulara takipçileri mutlu eden bir cevap verdi. Diğer ülkelerden alına dönüşlerin de güzel olduğunu söyleyen oyuncu “Bitmiyor, öyle bir karar yok” dedi. Dizinin güzel gittiğini de söyleyen Melisa Döngel bitecek diye bir karar duymadıklarını da söyledi.

Melisa Döngel’in Dizi Kariyeri

biizm hikaye

Sen Çal Kapımı’nın başarılı oyuncularından birisi olan Melisa Döngel sanat eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde tamamlayan eğitimli oyunculardan. İlk kez 2014 yılında yayınlanan Elif dizisi ile tanıdığımız Melisa Döngel’i daha sonra Arka Sokaklar ve Hangimiz Sevmedik dizilerinde de gördük. Ardından yine bir FOX TV dizisi olan Bizim Hikaye’nin Deniz’i olarak karşımıza çıktı. Bizim Hikaye’de Rahmet karakterinin sevgilisi Deniz rolünde oynayan güzel oyuncu Sen Çal Kapımı dizisindeki rolü ile de ayrı bir sempati topladı izleyicilerden diyebiliriz.

Eda’nın Arkadaşı Ceren

blank

Dizide her ne kadar avukat olsa da bu mesleği aile zoruyla seçen Ceren aslında ayakkabılara ve modaya olan düşkünlüğü ile öne çıkar. Eda’nın arkadaşı olan Ceren dizinin güzellik, moda ve bakım konularının baş danışmanı da diyebiliriz aslında. Ayrıca ailesinin zenginliğinin arkasına sığınmayan ve kendi ayakları üzerinde durmayı tercih eden bir karakter. Her şeyi tek başına başarmak için elinden geleni yapacak kadar güçlüdür Ceren. Ah bir de özel hayatında mutluluğu yakalayabilse…  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz