Nikah Çok Yakın: Survivor’ın Yıldızı Öykü Çelik Evlilik Teklifi Sonrasında Soluğu Gelinlik Provasında Aldı!

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

Nikah Çok Yakın: Survivor’ın Yıldızı Öykü Çelik Evlilik Teklifi Sonrasında Soluğu Gelinlik Provasında Aldı!

Acun Ilıcalı’nın en sevilen yarışma programlarından olan Survivor hız kesmeden 2021 sezonuyla devam ediyor. Özellikle de son zamanlarda yaşanılan ada konseyleri hem sosyal medyada hem de magazin camiasında oldukça ilgi çekiyor! Yarışmacıların arasında yaşanan “aşk” krizleri, itiraflar, açıklamalar ve hatta hırsızlıklar! Son yılların en olaylı konseyinin etkisi bugün bile TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panaroma programında konuşulmaya ve tartılışmaya devam ediyor.

Acun Ilıcalı

Survivor’da Ortalık Karıştı!

Özellikle de ünlüler takımından Öykü Çelik’in elenmesinin ardından; ipler iyice gerildi! Öykü Çelik elenmeden önce her fırsatta “Takımı ben kontrol altında tutuyorum, ben olmasan ortalık yangın yerine döner” açıklamasını yaparken; açıkçası olayların bu kadar ciddi olduğunu bilmiyorduk. Fakat geçtiğimiz hafta Öykü Çelik’in adadan veda etmesinin ardından özellikle de Çağrı ve İsmail Balaban arasında gerilim hattı iyiden iyiye kendini göstermeye başladı.

blank

Aynı hafta içinde, birleşme partisinde Aleyna ve Batuhan’ın konuşmaları ifşa olunca ortalık daha da karıştı. Hatta ikinci haftadan elenen Sancakay bile konuya dahil oldu. Sonrasında da birkaç yarışmacının yiyecek ve içecek sakladığı ortaya çıkınca Survivor iyice karıştı. Acun Ilıcalı ve yarışmacılar arasında gerginlik devam ederken; geçtiğimiz hafta adaya veda eden Öykü Çelik Türkiye’ye döndü!

Gelinlik Provasında!

Hatta adadan döner dönmez yeni hayatına adapte olmaya başladı bile. Survivor’da kaybeden Öykü Çelik aşkta kazandı, ayağının tozuyla bir süredir birlikte olduğu İsmail Berhan’dan evlilik teklifi aldı. Önceki gün parmağında yüzükle Instagram storysi paylaşan Öykü Çelik; “I said yes!” diyerek sevgilisine “Evet” dediği anları tüm Türkiye’ye duyurdu. Çiftimiz nişanlılık evresini uzatmamak istiyor olacak ki; Öykü Çelik evlilik teklifinin ardından soluğu bir moda evinde aldı!

Hemen gelinlik provalarına başlayan çiftimiz anlaşılan kısa süre içinde nikah masasına oturmayı hedefliyor! Şimdiden hayırlı olsun diyelim. Survivor, Öykü Çelik’e uğurlu geldi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz