Stüdyoda Sabır Taşı Evde Mükemmel Anne: Esra Erol’un Anneler Günü Paylaşımı Kalplerimizi Eritti!

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2021

Stüdyoda Sabır Taşı Evde Mükemmel Anne: Esra Erol’un Anneler Günü Paylaşımı Kalplerimizi Eritti!

Bugün bildiğiniz gibi Anneler Günü! Pek çok kişi annesine sevgisini gösterirken ATV’nin güzel sunucusu Esra Erol’dan da çocuklarıyla birlikte Anneler Gününe özel paylaşım geldi. Bir fotoğraf ancak bu kadar güzel olabilirdi!

Stüdyoda Farklı Evde Farklı!

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan programda sinir harbi yaşayan ve zaman içinde sabır taşına dönüşen Esra Erol, evine gelince hem harika bir eş hem de mükemmel bir anne oluyor! Özellikle de 4 sezondur çocukların travmalarıyla daha fazla içiçe olan Esra Erol; bu süre zarfında annelik konusunda kendini oldukça geliştirdi. Çocuklarının geleceği ve gelişimi için elinden geleni yapan güzel sunucu bu güzel Pazar gününde Ali ve Ömer’le birlikte fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi.

Esra Erol

Canlı yayında birbirinden absürt konulara ve konuklara tahammül etmeye çalışan Esra Erol stüdyoya girince adeta sabır taşı oluyor! Karşısına nasıl insanlar çıkarsa çıksın sakinliğini ve sabrını koruyan güzel sunucumuz geçmiş yıllarda edindiği tecrübeler sayesinde bizim ekran başında saç baş yolduğumuz olaylarda sakinliğini koruyabiliyor. Eee kolay değil, 10 küsür yıldır hafta içi her gün binlerce farklı insana denk gelen Esra Erol, artık bu işin kompetanı olmuş durumda.

Esra Erol

Anneler Gününe Özel Fotoğraf!

Flash TV’de evlilik programıyla sunuculuğa adım atan Esra Erol yıllardır televizyonun aranan yüzlerinden biri. Evlilik programları yasaklanınca Müge Anlı’nın konseptine dönmek zorunda kalan güzel sunucu bu işi de oldukça profesyonel şekilde yapıyor! Ancak bizler Esra Erol’u canlı yayında her ne kadar profesyonel ve sakin görsek de o da bir anne! Ali ve Ömer adında iki çocuk annesi olan Esra Erol, bugün Instagram’da çocuklarıyla birlikte Anneler Gününü kutladı.

Evinin bahçesinde çektiği fotoğrafla yüreklerimizi ısıtan Esra Erol’un Anneler Gününü kutluyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz