Hamilelik İddialarına Meedo İle “Öpüşerek” Yanıt Verdi: Şeyma Subaşı’nın “Fairytale”i Sona Erdi Gerçek Hayata Döndü!

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2021

Hamilelik İddialarına Meedo İle “Öpüşerek” Yanıt Verdi: Şeyma Subaşı’nın “Fairytale”i Sona Erdi Gerçek Hayata Döndü!

Şeyma Subaşı hakkında geçtiğimiz gün hamilelik iddiası ortaya atıldı! Hatta Şeyma söylenenlere göre Mısırlı sevgilisi Meedo ile Haziran’da nikah masasına oturmaya hazırlanıyormuş. Türk magazincileri tarafından yakın markajdan takip edilen Instagram güzelimiz ortaya atılan bu iddialara sevgilisi Meedo ile öpüşerek yanıt verdi!

Şeyma Subaşı

Birkaç aydır Meedo sayesinde ultra lüks bir hayat süren Şeyma Subaşı; Meedo ile tanıştığından beri bir an olsun bile sevgilisinin yanından ayrılmıyor. Her anlarını birlikte geçiren çiftimiz şimdilerde İspanya’nın en sevilen tatil bölgelerinden Ibiza’da güzel bir yaz tatili geçirmeyi planlıyorlar. Hatta Şeyma Subaşı, dün kalacakları ultra mega premium villadan storyler atmayı da ihmal etmedi. Anlaşılan yaz boyunca Şeyma sayesinde hem evin hem de Ibiza’nın her yerini göreceğiz!

Şeyma Subaşı

Şeyma’nın Hayali Bitti!

Sık sık uçuş yapan Şeyma Subaşı artık özel jet olmadan hiçbir yere gitmiyor. Son olarak Bali Adasından başka bir adaya geçmek için özel jet bulamayan Meedo eniştemiz; Şeyma ve Melisa’nın rahatı için büyük bir yolcu uçağını kapatınca ortalık karışmıştı. Bali’den bile Türkiye’nin magazin gündemini etkilemeyi başaran Şeyma Subaşı ve Meedo pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından “görgüsüz” ilan edildi. Ancak çiftimizin umrunda mı? Değil!

Fakat Dubai’den İspanya Ibiza’ya gitmek için özel jet bulabilen Meedo sayesinde; Şeyma sonunda jetine kavuştu. Hatta jetinden de fotoğraflar atmayı ihmal etmedi. Sevgilisi Meedo ile ilişkisini Instagram takipçilerine duyuracağı zaman “No nazar, Şeyma’s fairytale!” diyerek antinazar koruması altına giren ve “peri masalı” yaşadığını itiraf eden Şeyma’mız bugün o rüyadan uyanmış!

Ibiza’dan sevgilisiyle öpüşürken video ve fotoğraf atan Şeyma Subaşı fotoğrafın altına; “Hayır Şeyma hayal değil gerçek. Seninle geçirdiğim her anın kıymetini biliyorum!” yazmayı da ihmal etmedi. Şeyma Subaşı’nın “fairytale”dan çıkıp aramıza dönmesine oldukça sevindik! Bakalım Instagram güzelimizden ilerleyen zamanlarda hamilelik ve evlilik iddialarına bir cevap gelecek mi?

blank

Bu arada fotoğrafa gelen yorumlardan da bahsetmeden geçemeyeceğim…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz