Dedikodu Kazanı: İbrahim Tatlıses’ten Geri Vites, Yıldız Tilbe’yi Yine Üzdüler, Müge Anlı Şimdi de “Freud” Oldu!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

3 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: İbrahim Tatlıses’ten Geri Vites, Yıldız Tilbe’yi Yine Üzdüler, Müge Anlı Şimdi de “Freud” Oldu!

Dedikodu kazanını kaynatmaya başlıyoruz, herkes odun kazanın altına odun atmaya hazır olsun! Bakalım bugün en çok hangi konuları konuşmuşuz?

1. İbrahim Tatlıses’ten Yeni Evlilik Açıklaması!

İbrahim Tatlıses

Önceki akşam İbo Show’da kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini duyuran İbrahim Tatlıses, bugün resmi nikah kıymadıklarını “gönül nikahı” kıydıklarını açıkladı! İbrahim Tatlıses’in ilişkilerine akıl sır ermiyor gerçekten. Bu arada detaylar için:

2. Müge Anlı 3. Üniversitesini Okuyor!

Müge Anlı

ATV’nin sivri dilli sunucusu Müge Anlı Instagram hesabı açtığından beri bizlerle bilinmeyen yönlerini paylaşmaya devam ediyor. Program dışında folklör oynadığı, şarkı söylediğini ve kanun çaldığını öğrendiğimiz Müge Anlı; meğerse üçüncü üniversitesini de okuyormuş! İstanbul Üniversitesinde Sosyoloji okuduğunu açıklayan güzel sunucu notlarını da paylaşmaktan geri durmadı. Bu arada detaylar için:

3. Yıldız Tilbe’yi Gülşen de Üzdü!

Yıldız Tilbe

Son günlerde Yıldız Tilbe, diğer ünlü arkadaşları tarafından pek takılmıyor! Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan güzel şarkıcı ilk olarak “Kış Güneşi” şarkısını söylediği bir videoyu paylaşarak Tarkan’a meydan okumuştu! Ancak Tarkan’dan Yıldız’a kibar bir red geldi. Yıldız Tilbe bu defa da şansını Gülşen’de denedi. Fakat Gülşen’den de Yıldız Tilbe’ye bir yanıt gelmedi. Neden üzüyorsunuz yahu Yıldız ablamızı?

4. Murda, Kızını Kaybetti!

Murda adıyla tanınan ünlü rapçi Önder Doğan, yeni doğan kızı Ayla’yı kaybettiğini Instagram hesabından duyurdu; “Nerden başlayıp ne diyeceğimi aslında bilmiyorum. Güzel kızım benim sen artık bizim koruyucu meleğimizsin. Sebebini ve anlamını bilmiyorum daha ama Allah’ımın demek ki sana ihtiyacı vardı ve seni yanına aldı. Üzgünüm kızım. Çok üzgünüm. Kalbim ve ruhum ağlıyor her gün. Son nefesini yanımızda verdin, huzur içinde gittin ve gidişinle benden de bir parça götürdü yanında. Benim için senden önceki hayatım vardı ve şimdi sensiz senden sonraki hayat başladı. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Hayat nasıl devam etmeli şimdi? Seni öptüm ve kokladım ama yetmedi kızım. Çok özlüyoruz seni. Şu an bundan öte kelime bulamıyorum. Her şey çok hızlı oldu ve bitti. Bildiğim tek şey sen her zaman benimlesin. Kalbimdesin. Aklımdasın. Ruhumdasın. Sen benim dünya güzeli melek kızımsın. Annesinin ve Babasının elması, ablasının koruyucu meleği. Seni çok özlüyoruz ve çoktan çok seviyoruz. Huzur içinde dinlen kızım.”

5. Şükran Ovalı – Caner Erkin Çiftinden 6,5 Milyon Dolarlık Ev!

blank

Fenerbahçe’de top koşturan Caner Erkin, ailesi için kesenin ağzını açtı! Çeşme Ilıca’dan 3,5 milyon liralık bir arsa satın alan Caner Erkin, arsaya lüks bir villa yaptırmak için kolları sıvamış. Erkin ailesinin lüks villa için gözden çıkarttığı ücret ise tam 3 milyon TL yani toplamda 6,5 milyon TL! Ailesine düşkünlüğü ile bilinen Caner Erkin, futbolu bıraktıktan sonra Ilıca’ya taşınmak istiyormuş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz